Jump to content

problem z rejestracją na TruckersMP


Av3nida

Recommended Posts

jak w tytule...

kolega kupił na promocji z CDP ETS2 Edycja Roku dodał ją na steama ma przegrane 2.7h lecz nadal nie może się zarejestrować na tmp...

Profil na steamie ma ustawiony na publiczny a i tak nie moze się zarejestrować... Czy ktoś może ma jakieś rozwiązanie?

Link to comment
Share on other sites

wyskakiwało żeby przegrał 2h lub ustawił profil publiczny...

mam jeszcze jedno pytanie

czy jak gramy na oddzielnych kontach steam i oddzielnych kontach truckersmp na jednym internecie można dostać bana? tzn widzę go na zielono:D

Link to comment
Share on other sites

Do każdego konta Steam jest przypisane tylko jedno konto TMP. Jeśli chciałbyś zalogować się na inne konto TMP musiałbyś posiadać inne konto Steam. W skrócie, nie da się zalogować z dwóch kont TMP na jedno konto Steam.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

chyba nie doczytałeś o co chodzi XD

sam już doczytałem co i jak jeśli są 2 oddzielne konta tmp i steam na jednym internecie...

jeśli jedna osoba coś wywinie i dostanie bana to druga też dostanie najprawdopodobniej za omijanie bana(co dla mnie jest bezsensem - bo to dwa oddzielne konta steam i konta tmp) bo jako tako bana za 2 konta z 1 internetu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.