Jump to content

Co się dzieje z tą grą?


xdawidx12

Recommended Posts

Witam chciał bym dowiedzieć się  co o tym sadzicie co jest teraz obecnie w ets2mp bo ja sadze ze gorszych ulepszeń aktualizacji to nie mogli zrobić jest to dla mnie masakra gram w ets2 około 3 lata z czego w mp około 1.5 roku i jak do ostatniego abdejtu gry wszystko mi się podobało mogłem grac godzinami ze znajomymi tak nagle wy cudowali jakieś ograniczenia dla scouta co tylko jedzie 150kmh w mieście nie przekracza 80kmh mając gaz w podłodze bez sensu rozumiem to że ludzie wjeżdżają w inne ciężarówki mnie tez to denerwowało ale wolę w 100% żeby wjeżdżali mi w tira niż to co jest teraz co się stało z ta grą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Jak widać można znacznie zauważyć iż zawsze gdy się weszło do mp sesje były zapełnione w tygodniu ponad 2k osób na europa 2 a teraz pustki 1300 już od kilku dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przecież dobrze wiemy że programiści starają się nam zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Dużo nad tym pracują i poświęcają swój czas dla nas. Tak ciężko zrozumieć że robią to z włąsnej nie przymuszonej woli? Gdyby tego nie chcieli to by to rzucili i tyle byśmy widzieli MP ale oni to robią dla społeczności. Moim zdaniem to ograniczenie jest bardzo dobre ponieważ wariatów w naszej społeczności jest nie mało i każdy coś od siebie dorzucił i dorzuca ciągle uprzykrzając innym życie. Teraz gdy to wprowadzili sam zauważyłeś że jest mniej ludzi na EU2 wiesz dlaczego? Bo trolle odpuścili sobie bo ta gra ich już tak nie będzie satysfakcjonować jak będą pędzić kosmiczną prędkością w grze. Nikt tutaj nikogo siłą nie trzyma a uwierz mi że jest na prawde duża rzesza osób które chcą aby ta gra biegła w kierunku autentyczności a nie staczała się.

  • Upvote 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [SD-TRANS] Grzesiek said:

Przecież dobrze wiemy że programiści starają się nam zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Dużo nad tym pracują i poświęcają swój czas dla nas. Tak ciężko zrozumieć że robią to z włąsnej nie przymuszonej woli? Gdyby tego nie chcieli to by to rzucili i tyle byśmy widzieli MP ale oni to robią dla społeczności. Moim zdaniem to ograniczenie jest bardzo dobre ponieważ wariatów w naszej społeczności jest nie mało i każdy coś od siebie dorzucił i dorzuca ciągle uprzykrzając innym życie. Teraz gdy to wprowadzili sam zauważyłeś że jest mniej ludzi na EU2 wiesz dlaczego? Bo trolle odpuścili sobie bo ta gra ich już tak nie będzie satysfakcjonować jak będą pędzić kosmiczną prędkością w grze. Nikt tutaj nikogo siłą nie trzyma a uwierz mi że jest na prawde duża rzesza osób które chcą aby ta gra biegła w kierunku autentyczności a nie staczała się.

 

Slodzisz, slodzisz a i tak do teamu się nie dostaniesz :P

  • Haha 11
  • HaulieLove 1
  • True Story 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 19.04.2018 at 2:14 PM, xdawidx12 said:

 tak nagle wy cudowali jakieś ograniczenia dla scouta co tylko jedzie 150kmh w mieście nie przekracza 80kmh mając gaz w podłodze bez sensu

Właśnie widać po twojej historii banów, że jesteś maniakiem wyścigów i poruszasz się głównie na drodze C-D. Zostało to wprowadzone pod takich jak Ty, żebyś uszanował fakt, że serwer jest do wspólnego grania, a nie do robienia "co mi się podoba".

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

No niestety niektórzy powinni dostać perma za nieustannie powtarzający się powód bana. NIKT kompletnie NIKT nie zapytał kogokolwiek o zdanie na temat tego limitu prędkości może za słabo szukałem ale w Sugestiach EN i PL żadnego pomysłu nie widzę jako który był przedyskutowany i puszczony do realizacji. Wszyscy jesteśmy społecznością i w jakiś tam sposób pomysłami niektórych tworzymy tego moda no ale niestety wychodzimy powoli z błędu. Był podział na EU1-2-3-4? był.

 

Wszyscy byli zadowoleni ci co chcieli "polatać" 180 km/h szli na EU2 ci co chcieli toczyć się EU1 a ci co chcieli się uwolnić od tych idiotycznych osobówek bez jakichkolwiek hamulców szli na EU3. I wszystkim to pasowało a wyniki statystyk mówiły same za siebie kto bardziej i na którym serwerze preferował przebywać. No ale cóż niczym nasza wspaniała partia polityczna PiS narzucamy swoje zdanie i reszta nas nie obchodzi. (łopatologiczne porównanie).

 

Powiem tak sam po sobie że nie raz "szedłem" niczym przecinak prawie 180km/h i jedynym problemem byli gracze którzy specjalnie blokowali drogę "ty ch(*&^ nie bedziesz mnie wyprzedzał bo ja mam być przed tobą" lub kretyni którzy celowo blokowali sunących sobie skrajnym lewym pasem nie zaczepiających nikogo tylko tak o dla śmiechu hamując na MAX'a aby tylko przywalił . Więc w czym jest problem, problem nie jest w prędkości tylko w graczach którzy mają głęboko w D(*&^ regulamin i powinni dostawać masowo PERMA!!!! a nie tak jak ma to miejsce "do 10 razy sztuka" i dotąd powinien być taki system zastosowany aż bydło bo nie można takich osób inaczej nazwać zostanie wytępione do 99.99%  a wtedy nie będzie trzeba nakładać limitów prędkości przekopywać się przez takie ilości Skarg od jednych normalnych na drugich bo jedni obrywają kosztem drugich. Raz przyznam się stworzyłem masakrycznego dzwona i za niego dostałem bana ale nie prędkość była głównym czynnikiem tylko po prostu uciąłem sobie komara a jak otworzyłem jedno oko to już było po ptakach . I doskonale wiem że problem się nie skończył z nadmiernymi skargami istnieje on nadal i będzie istniał bo przy 150 km/h też nie można zrobić dzwona.... no nie? <śmiech> . 

 

Skoda 150km/h litości przecież to nie powinno być wcale dodane sam ten pojazd jest niedopracowany ponieważ jego Hamulce nie istnieją jak normalnie w życiu wszystkie samochody poruszające się po naszych drogach miały by takie hamulce to w tzw. trupiarkach nie zamykały by się drzwi bo zwłok przybywało by z minuty na minutę. Dodajmy jeszcze do tego graczy którzy walą głupa na serwerze i problem gotowy. Wszystkie ciężarówki w grze mają kilkanaście razy lepsze hamulce niż ta Skoda. No ale cóż nie problemem jest gracz czy modyfikacja pojazdu tylko prędkość ........ <śmiech>. Naprawdę popsuliście coś fajnego przy czym można było się naprawdę WYBORNIE bawić we 3 jadąc 172-180 km/h i poruszając się jednym pasem dawaliśmy rade zrobić 10-13 tyś km jednego wieczoru czasami nawet bez jednego wczytania czy "kontaktu" z innymi bo nie natrafialiśmy na idiotów. No ale cóż jak niektórzy próbują przy 180km/h wejść w zakręt grając na KLAWIATURZE gdzie jest to z góry skazane na niepowodzenie to nie jest istotne, ale ci co używają Myszki do sterowania lub Kierownicy na pewno się ze mną zgodzą że na klawiaturze dokładność w prowadzeniu jest ZEROWA nie raz przez takich BUJAJĄCYCH się od barierki do barierki zostałem zepchnięty z drogi bo "chęci były tylko umiejętności i sprzęt nie te".   Jak do 30 marca było wszystko w porządku tak od 1 kwietnia przestało ?. EU5 Freeroam również limit nałożony.... <oklaski> jaki to "Freeroam" jak to MONOPOL.... w realnym życiu niech producenci samochodów osobowych dołożą kagańce do 50km/h na pewno ludzie przestaną ginąć w wypadkach.... hahah....

Edited by ZimnySorbet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szczerze? Ogranicznik do 150km/h na EU#2 ma sens. Dlaczego? Zauważyłem, że od wprowadzenia tego ogranicznika jest mniej Scoutów na drogach, a co za tym idzie jest mniej (może odrobinę, ale jest) trolii na drogach. Wcześniej Scoutem można było gnać 200+km/h i niestety doprowadzało to do różnych nieciekawych sytuacji, a niestety (lub stety) jazda Scoutem 150km/h nie należy do przyjemnych, bo mając takie przyspieszenie to te 150km/h wydaje się strasznie wolno. Sam tego doświadczyłem niejako testując kemping po jego wprowadzeniu. Przy 150km/h ciężej jest doprowadzić do utraty kontroli (oczywiście nadal to jest możliwe), a co za tym idzie do "fajnej zabawy". 150km/h dla ciężarówek? Hmm.. powiem szczerze, że tylko nieliczni są w stanie narzekać, bo ciężarówki rozpędzały się do 170km/h maksymalnie i to na bardzo prostych odcinkach, ciężko zwłaszcza na landówce śmieci osiągać takie prędkości, bo albo jest korek, albo ktoś dostanie kicka za takie wyprzedzanie. Na innych drogach jakoś nie wydaje mi się aby była różnica między 150, a 170 (które osiągane raczej nie jest tak często).

  • True Story 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że 150  km/h to dobre ograniczenie prędkości. Podróż z tą prędkością jest jednak dość szybka, za to różnego rodzaju nie-fajne zdarzenia drogowe zdarzają się teraz bądź co bądź rzadziej. 
Co do scout-ów i przyczepek. Mam wrażenie, że od kiedy przyczepki zostały wprowadzone to za kierownicami osobówek usiadło znacznie więcej nie-trolli. Jak dla mnie jest to mocny sygnał, że gra zrzesza po prostu dużo miłośników podróży po asfaltowych drogach, a to że do tej pory jedyny cel jaki ta gra dawała (czyt. dostarczenie przesyłki) był realizowany poprzez ciągnik siodłowy z naczepą to z siły rzeczy był to jedyny wybór sposobu gry. Teraz pojawiła się ciekawa alternatywa i ja osobiście bardzo się z tego cieszę. Powiem więcej naprawdę warto to dalej rozwijać.

--

Pozdrawiam

karol_domag
Coffee-Spedition

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.