Jump to content

Fotki według ElectroMusic!


ElectroMusic!

Recommended Posts

Zależy na jakiej rozdzielczości grasz. Jak na 1280x720, albo 1920x1080, to wtedy masz idealnie szeroki obraz. Wtedy masz proporcje 16:9. Jak masz np. 4:3 (tak to wygląda na filmach), czyli potocznie "kwadratowy monitor, to wtedy jest właśnie taki efekt. Możesz obraz rozciągnąć (nie wiem jak w Movie Marker), lecz po aż takim rozciągnięciu może to średnio wyglądać.

 

U mnie rozciągnięcie obrazu z 16:10 na 16:9 już daje średni efekt. Szeroka kierownica itd.

 

Co do filmu powyżej, to też są paski, a tylko miniaturka jest rozciągana, żeby lepiej wyglądała na liście :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paski po bokach są nadal przynajmniej u mnie. Ja sobie radziłem z nimi tak, że w programie (w moim przypadku sony vegas) klikałem PPM na klip i odznaczałem opcję "maintain aspect ratio". Wtedy obraz się rozciągał i zapełniał te paski, ale nic strasznego się z filmem nie działo. Może coś tam masz zaznaczone musisz posiedzieć w opcjach programu, albo poszukać rozwiązania na specjalnych forach. Powodzenia. ;)
A filmy są ok. Dobra jakość fajna muzyka. Te paski da się przeboleć. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

można wiedzieć jaka firma używa takich malowań teraz? A tak swoją drogą widzę że byłeś tylko w trzech firmach wnioskując po zdjęciach.

 

Malowanie widoczne na zdjęciu to malowanie firmowe firmy HDS, High Distance Squad, dla której aktualnie pracuję. A co do firm. Tak, byłem tylko w 3 firmach (staram się trzymać jednej firmy jak najdłużej).

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Od jakiegoś czasu śmigam Manem. ;)

Spoiler

 

OryKcCt.png

 

 

Spotkanie z kolegami z firmy, na hotelu w Poznaniu.

oesmDUU.png

 

 

Prawie jak mafia... :D

RCZQcDn.png

 

 

Oczekiwanie na start konwoju. Granica polsko-niemiecka. Kierunek Innsbruck.

sZU9gVV.png

 

 

Gdzieś na postoju na granicy. Powrót do Polski z Innsbruck'a.

lqNgPa3.png

 

 

 

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.