Jump to content

ДОПОМОГА


Guest

Recommended Posts

Пишіть свої проблеми тут. Якщо ви знаєте як вирішити чиюсь проблему-напишіть як. Якщо вам допомогли-не жалійте лайки.

Edited by Eagl223
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
1 hour ago, Feldesh said:

Допоможіть будь ласка, не можу при

єднати АТС до МП

Добрий день. Вам необхідно відкатати мінімум 2 години в одінойной версії гри, після цього реєструвати гру в TruckersMP. 
Зверніть увагу, що для реєстрації у вас повинен бути відкритий профіль Steam. 
Інструкція, як відкрити профіль Steam знаходиться нижче:

https://gamefarm.ru/blog/kak-sdelat-profil-stim-publichnym/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Доброї ночі, шановне панство.

Проблема полягає в тому. що а лаунчері МП, не можу в Американ трак зайти. (навіть кнопка повністю біла). 

В ETS2 пускає. І обидві гри прив'язані до Ворд Трака. Також vtc та mp показують, що маю обидві гри.

В чому мій трабл? Не та версія можливо? (нічого не змінював, все по дефолту)

Буду вдячний за кожну пораду.

Дякую за увагу!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Всім привіт. Заздалегіть дякую за допомогу. У особистому кабінету truckersmp бачу:

 

You have been reported for breaking TruckersMP rules

Please back-up counter evidence to show proof of innocence in case a ban gets applied.

 

1. Причина: Blocking. Я нікого не блокував (на дорозі, звісно), та я мабуть знаю у чому проблема. Як я можу подивитись цей репорт на мене?

2. У мене є припущення, що це гравець, який залагав, і він в'їхав в мене (він в'їхав візуально для нього. я залишився неторкнутим, я помітив це через зеркала). В такому випадку, як я можу надати спростування?

 

Заздалегіть дякую!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MoonLib said:

Всім привіт. Заздалегіть дякую за допомогу. У особистому кабінету truckersmp бачу:

 

You have been reported for breaking TruckersMP rules

Please back-up counter evidence to show proof of innocence in case a ban gets applied.

 

1. Причина: Blocking. Я нікого не блокував (на дорозі, звісно), та я мабуть знаю у чому проблема. Як я можу подивитись цей репорт на мене?

2. У мене є припущення, що це гравець, який залагав, і він в'їхав в мене (він в'їхав візуально для нього. я залишився неторкнутим, я помітив це через зеркала). В такому випадку, як я можу надати спростування?

 

Заздалегіть дякую!


 

Добрий день. 
Доступ до системи репортів мають тільки представники ігрової модерації проекту. Якщо ви впевнені в тому, що з вашого боку немає будь-яких порушень, то вам нема чого боятися в цій ситуації. 

Це оголошення зникне після того, як репорт буде розглянуто і відхилено ігровими модераторами, за умови, що з вашого боку немає будь-яких порушень.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@Anteros (UA)Доброго дня, розгляд репортів по часу буває різним. Слід розуміти що крім вас ігровий модератор може мати більше сотні репортів, апеляцій які потрібно розглянути. І все це робиться в свій вільний час, так що наберіться терпіння і дякую за розуміння.

TruckersMP Team

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...
On 1/6/2019 at 2:27 PM, User_1064597 said:

привет. помогите сегодня какойто русский человек подрезал меня, как жалобу подать на него.  Спасибо  Видео с видеорегистратора


Привіт, скаргу на людину можна зробити тут: https://truckersmp.com/reports


ось як це робити: 


після того як ти нажав на кнопку "New report" тобі треба буде ввести TruckersMP ID порушника, його можна знайти у порушника в профілі.

далі тобі треба буде ввести час коли це трапилося (часовий пояс UTC), далі тобі потрібно указати на якому сервері це сталося, думаю це понятно. тепер тобі треба обрати причину із за якої ти хочеш поскаржитись на людину, в твоєму випадку тебе підрізали, як що це сталося коли він тебе намагався обігнати, це §2.4 - Inappropriate Overtaking, а як що не під час обгону то є §2.5 - Reckless Driving. тепер тобі потрібно обрати мову репорту, бажано англійську бо так швидше приймуть. далі останній рядок де тобі потрібно надати докази, сюди просто пишеш посилання на своє відео.

розгляд репорту може заняти аж до двух неділь, але то нормально.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.