Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

İZM07 İÇİN ÖZEL KONVOY

Suleyman.53

Recommended Posts

Sevgili TruckersMp Oyuncuları.

Bildiğiniz üzere @izm07 yakın bir zaman içerisinde GAME MODERATOR rütbesine terfi etmiştir. Foruma geldiği ilk günden beri bizlere(yani Türklere) çok yardımları dokunmuştur. Ve elinden gelen yardımı yine yapacağından hiç şüphemiz yok.

Biz de @izm07'ye hem destek olmak, hem arkasında olduğumuzu göstermek, hem de bugüne kadar olan yardımlarına bir teşekkür amacıyla özel konvoy düzenleme kararı aldık. Bu konvoy katılmak isteyen herkese açıktır. 

Konvoy güzergahı ve bilgileri resimde mevcuttur. Konvoy başlangıç saatinden 1 saat önce konvoy toplanış yeri olan CALAİS-LİMAN'a gelip çekicinizi uygun bir şekilde ayarlamanız gerekmektedir.

Konvoya katılan şirketler ve ya bireysel olan oyuncular sesli iletişim için team speak 3 adresimize gelebilirler: tmpkonvoy.tsturk.com. 

Danışmak için PM yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

P2PKAN.png

Edited by [AyYildiz]Suleyman{24}
  • Like 1
  • Thanks 1

Bu zamana kadar TruckersMP takımında bana en çok yardımı dokunan insandır @izm07. Konvoya elbette katılacağım, bana bu kadar yardımcı olan bir adamın terfi alması kutlanmayacak bir durum değil.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.