Jump to content

Ford Cargo

Recommended Posts

@timeboy Merhaba.

Elbette gelmesi güzel olur fakat modellemeyi SCS'nin yaptığını unutmayın aracın oyuna getirilmesi için SCS'nin yapması gerekiyor ve güncelleme ile MP versiyonuna getirebilir. 

İyi Forumlar ^_^

CaptainBombZ..

10 hours ago, [AyYildiz]Suleyman{24} said:

Ford araçları amerika asıllıdır ve ets ye gelmesi çok zor bir ihtimal. Sonuçta avrupa oyunu.

Saçma bir neden, japon arabası Türkiyede kullanılabiliyor mesela. bakılması gereken ihtimaller bu değildir. Ford cargo burnu olan bir kamyon değil sonuc olarak. yani bir peterbilt değil. Ford ile bu aracı veya diğer Amerikaya özgü olan araçlarla karıstırmayalım. Ford bunlara dahil değildir.

Bende çok istiyorum Ford Cargo’nun oyuna gelmesini ama avrupada kullanılan bir kamyon olmadığı için oyuna eklenmesi söz konusu bile olamaz.

2 hours ago, Carrera18 said:

Saçma bir neden, japon arabası Türkiyede kullanılabiliyor mesela. bakılması gereken ihtimaller bu değildir. Ford cargo burnu olan bir kamyon değil sonuc olarak. yani bir peterbilt değil. Ford ile bu aracı veya diğer Amerikaya özgü olan araçlarla karıstırmayalım. Ford bunlara dahil değildir.

Benim söylediğim şeyi yanlış anlamışsın. Amerika'ya özgü demiyorum fordu. Amerika asıllı yani anavatan Amerika. Ets de ki tırlara bak Avrupa yapımı anavatanları Avrupa yani. 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.