• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Active Recruitments   02/24/18

   Game Moderator Recruitment - 11th of August to 30th of September 2018   Find out more information, here:      
  • Prime

   Current Hot topic: ETS and ATS 1.32   08/12/18

   What do you think the impanct of 1.32 will be on TruckersMP and how the mod will be played,...   Discuss it all with us in this Hot topic:  
 • 0
Sign in to follow this  
Tetejcho

ETS2 zgon?

Question

Witam, przeniosłem na chwile moje aktualne konto na pendrive, ponieważ ogarniałem sobie pamięć na komputerze i instalowałem wszystko na nowo. Teraz mam oczywiście mniej syfu i o połowę więcej miejsca. 

Po ponownym zainstalowaniu ETS2, pojawiła się czysta gra. Chciałbym się dowiedzieć, jak wgrać do czystej gry, stary zapis. Skopiowałem oczywiście wcześniej główny folder ETS2 z biblioteki.  https://ibb.co/jYD6rc

 

Drugie pytanie zgaduje, że może być bardzo powiązane z pierwszym, jednak nie mam stu procentowej pewności. Po naciśnięciu dalej, pojawia mi się komunikat "You must select valid Euro Truck Simulator 2 Path!" , a u góry widnieje informacja "Please select your Euro Truck Simulator 2 Directory:", a pod spodem domyślnie wybrana lokalizacja "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2". I nie wiem co teraz - dziwne, ponieważ wcześniej działo wszystko normalnie.  https://ibb.co/g1ccex

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

 • 0

Poradziłem sobie - wystarczyło wejść w ustawienia ets2 na Steam w "pliki lokalne" i tam skopiować adres docelowy folderu ;)

Do zamknięcia/rozwiązane. 

(gdyby komuś kiedyś, to nie działo - zapraszam na priv)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this