Jump to content

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Öncelikle Merhaba @Subjugate

Görevleri şu şekilde yapman gerekiyor;

Öncelikle görevi yapabilmen için ''Scandinavia'' DLC'si gerekmektedir.

Daha sonra yapman gerekenler Scandinavia'dan isveç tarafından diğer ülkelere 10 adet yük taşımanız gerekmekte bazı arkadaşlar 10 yükü de almanyanın başka şehirlerine taşıyor ve olmadı diyorlar. Dikkat edin 10 tane ülkeye taşımanız gerekiyor. Mesela norveçten bir şehirden aldınız yükü isveç tarafına her hangi bir ülkeye götürdünüz bu 1 olarak sayılır. Daha sonra danimarka tarafından yük alıp yine isveçe götürdünüz bu 2 sayılacaktır. Bu görevi 2 şekilde yapabilirsiniz ister isveçten alıp 10 farklı ülkeye götürün yükü, yada başka ülkelerden alıp isveçe götürün hiç fark etmez.Yükleri ''Harici Sözleşme'' kısmından seçmeniz gerekmektedir. Bunun içinde profilinizin ''World of Truck'' hesabınızla bağlı olması gerekiyor. Görev 29 Nisana kadar devam ediyor. İyi eğlenceler... :)

Link to post
Share on other sites
  • 0
Guest CrackPrewier

Eğer etkinlik için vaktin yok ise steam pazardan etkinlik ödülleri oyuncular tarafından satılıyor.benim tavsiyem fiyatlarının düşmesini bekleyip etkinlik ödüllerini satın almaktır.

Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba!

Bu görevi yapabilmen için SCANDINAVIA DLC sine sahip olman gerekmektedir.

Eğer sahipsen ve görevi yapmak istiyorsan ;

- 10 Farklı Ülkeden İsviçreye yada İsviçreden 10 Farklı ülkeye harici dorse götürmen gerekmektedir.''DİKKAT 10 FARKLI ÜLKE OLMASI GEREKMEKTE , ŞEHİR DEĞİL!!''

Görevin ana amacı budur.

Etkinlik dorseleri 90km/h geçmemektedir.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...