Jump to content

[DUYURU] KÜRESEL(GLOBAL) HIZ LİMİTİ

Guest

Recommended Posts

Global%20speed%20limiter.1522694599.jpg

En yeni yama ile tüm sunuculara global bir hız sınırlayıcı dahil ettik.Simülasyon sunucularımızdan ayrı olarak, diğer tüm sunucular da artık sınırlı. Şimdi simülasyon olmayan sunucuların maksimum hızı 150 kph'dir (93 mph).

Birçok kaza ve dikkatsiz sürüş ile örneğinin yüksek hızlarda sürülmesinden kaynaklandığını fark ettik, bu yüzden bunu azaltmak ve tüm oyuncularımızın oyun içi deneyimini geliştirmek için bir girişimde bulunduk.Bazı oyuncularımızın gerçek bir profesyonel olduğunu bilsek de,bu kararın gerekli olduğunu düşünüyoruz.

Oyuncularımızdan gelen geri bildirimleri takdir ediyoruz.Ancak, bazen kendi yolumuza ve bu kez geleceğimize karar vermemiz gerektiğinden oyuncularımızın geri bildirimlerini ve fikirlerini sormaya karar verdik.Simülasyonu TruckersMP'ye zorlamak istiyoruz ve bu karar bizim amacımıza uygun hale getirildi.

Hız sınırlayıcıları belirsiz bir süre boyunca aktif kalacaktır ve geçici olması amaçlanmamıştır. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

TruckersMP Takımı

en azından no collision serverda hız limiti bence olmamalıydı,tırlar için pek problem yok çünkü çoğu tır 150 km/h ye gelmeden bitiyor zaten,scania ve volvo fh16 classic hariç.normal fh16 da da motor devir kısıtlayıcısı olduğu için zaten 150 de kalıyordu.benim gibi skoda tepesinde 500 bin km yi aşkın km niz varsa gerçekten tam bir eziyet oluyor skoda sürmek,çünkü birşeyin kısıtladığını görünce bu mudur simulasyon diyorsunuz.lakin pervasızca basanlar(özellikle eu2 serverda) için iyi bir uygulama olduğunu düşünüyorum.oyunda da dediğim gibi,olan bizim gibi ciddiyetle oynayan,ekipmanlara sahip olan ve birazcıkta hız seven insanlara oldu.bu uygulama beni bayağı soğuttu diyebilirim,bir süredir skoda kullanmıyorum bu yüzden tır kullanıyorum :D umarım bu uygulama sadece gerekli alanlarda ya da belirli serverlarda var olur.

On 07.04.2018 at 3:15 PM, General_Cevdet said:

en azından no collision serverda hız limiti bence olmamalıydı,tırlar için pek problem yok çünkü çoğu tır 150 km/h ye gelmeden bitiyor zaten,scania ve volvo fh16 classic hariç.normal fh16 da da motor devir kısıtlayıcısı olduğu için zaten 150 de kalıyordu.benim gibi skoda tepesinde 500 bin km yi aşkın km niz varsa gerçekten tam bir eziyet oluyor skoda sürmek,çünkü birşeyin kısıtladığını görünce bu mudur simulasyon diyorsunuz.lakin pervasızca basanlar(özellikle eu2 serverda) için iyi bir uygulama olduğunu düşünüyorum.oyunda da dediğim gibi,olan bizim gibi ciddiyetle oynayan,ekipmanlara sahip olan ve birazcıkta hız seven insanlara oldu.bu uygulama beni bayağı soğuttu diyebilirim,bir süredir skoda kullanmıyorum bu yüzden tır kullanıyorum :D umarım bu uygulama sadece gerekli alanlarda ya da belirli serverlarda var olur.

Soğutması normaldir.Profilinize bakınca gerçekten temiz bir profile sahip olduğunuz belli oluyor :troll:

On 06.04.2018 at 5:57 PM, Carrera18 said:

nanay şinanay naynay, gitmiyor skodam, hile var mı hile.

Avergho'ya başvur :D

On 09.04.2018 at 10:30 PM, BigLarge said:

Soğutması normaldir.Profilinize bakınca gerçekten temiz bir profile sahip olduğunuz belli oluyor :troll:

Avergho'ya başvur :D

önyargı oluşturmayın hemen,ilk zamanlarda biraz hoyrattık tabi :D şuan en uç simulasyon deneyimini yaşamak için oynuyorum diyebilirim.neyse demem o ki,birşeylerin sizi kısıtladığını görünce kısaca soğuyorsunuz,mesela dediğim gibi otobanda gidiyorum ve arabam 150 de zınk diye kalıyor,neden kalsın ki ? çıkabildiği en uç noktaya kadar çıksın,ama oyunun yarısı fırsattan istifadeci olduğu için ya da çocuk,hızı kullanıp üstünüze kırıyor ya da çarpıyor.bunların engellenmesi için 150 km sınırı da yetmez,90 falan lazım.bu yüzden eu2 de bu limiti destekliyorum,no collision serverda desteklemiyorum.çünkü orada hız yapsan da yapmasan da zaten hiçbir şey değişmiyor,oraya niye kısıtlama getirdiklerine anlam veremiyorum.

• 2 months later...

150 kmh hız sınırının getirilmesi bence hoş olmamış. Hızdan kaynaklı kazalardan ziyade malesef sürücülerin kasıtlı yaptığı tahriklerden daha çok kaza meydana gelmektedir. Usta sürücülere eziyettir alınan karar.Madem mükemmel bir simülasyon deneyimi için yapıldı ilk etapta bir iki serverda denenip kullanıcıların tepkisine göre hareket edilebilirdi. TruckersMP derhal bu hatadan dönmelidir bence. 

• 1 month later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.