Jump to content
  • 0

Instalacja ETS2MP


MadeBySkill_PL

Question

Heloł.

Otóż, miałem małą zamiane kompa na lepszy sprzęt itd. itp. pobrałem ETS2 (1,16 ale potem na 1,15) pobrałem instalke ETSMP, wybieram miejsce instalacji ETS2 i pisze error "Musisz wybrać prawidłową lokalizacje Euro Truck Simulator 2!"

 

Miejsce instalacji ETS2MP (ale ofc nie moge tego dokonać bo ciągle daje errorsa -,-)

E:\Gry\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer 1.0.3 R3

 

Miejsce instalacji ETS2

I:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2

 

Oco może chodzić? Odpalałem instalke z uprawnieniami administratora - nic nie dało, w trybie zgodnościowym z XP - też nic nie dało... ktoś możę postarać się pomóc? Dodam, że na "starym PC" miejsce instalacji obu rzeczy było takie samo :/ ((dyski były czyszczone z danych jak coś wszystko na nowo))

 

Mam nadzieję że ktoś się tym wątkiem zainteresuje,

Pozdrawiam Tirowiec :D!

4003715597.png

Z dnia 22 grudnia 2014 roku

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tiaaaaa... już wiem oco chodzi:D... Poprostu zrobiłem sobię folder gdzie pobieram gry ze steam... no i tam właśnie się to pobrało, co najdziwniejsze w folderze steam (SteamApps) jest folder Euro Truck o tyle że... pusty jest tam tylko plik "twitch_stream.h264"

Jak do tego doszłem? Poprostu ogarnąłem że jeden podfolder to troche za mało i coś mi nie pasowało no i reszte sobię dopowiecie:D

 

Plik ten jest w podfolderach czyli:

/euro Truck Simulator 2/bin/win_x86

Przepraszam za kłopot poprostu przekombinowałem, dziękuje wszystkim którzy się tym zainteresowali i w jakiś tam sposób pomogli. ;)

 

Taki tam mały fail, każdemu może się zdarzyć :rolleyes:

4003715597.png

Z dnia 22 grudnia 2014 roku

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.