Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

TrucksBook


Fox La Volpe

Recommended Posts

Cześć! Od jakiegoś czasu jestem w firmie która opiera się na owym programie, pobrałem TruckersBooka zainstalowałem poprawnie, antywirus wyłączam przy graniu, a aplikacja ma dostęp za zapory, i w teraz mój problem mimo wszystko aplikacja nie zapisuje moich tras nie robi Zupełnie nic... Do gry wchodzę poprzez aplikację, zna ktoś może rozwiązanie? Bo ja nie mam już zielonego pojęcia. 

Link to comment
Share on other sites

A masz może ustawiony ogranicznik prędkości w ustawieniach TruckBook'a? 

-Jeśli tak to prawdopodobnie przekroczyłeś prędkość i jechałeś wyższą prędkością przez minimum minutę. Przykładowo: V-Max: 90km/h (Na truckbook'u), a ty jechałeś 100km/h

 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LamAll said:

A masz może ustawiony ogranicznik prędkości w ustawieniach TruckBook'a? 

-Jeśli tak to prawdopodobnie przekroczyłeś prędkość i jechałeś wyższą prędkością przez minimum minutę. Przykładowo: V-Max: 90km/h (Na truckbook'u), a ty jechałeś 100km/h

 

To nie może być przyczyną, skoro autor napisał, że nie dzieje się nic, to nawet nie zapisuje mu się w programie zaliczona trasa, ilość km. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli przekroczysz prędkość to nie wyświetla się w dzienniczku, bo chyba tak to się nazywa, oczywiście mogę się mylić, ponieważ z tego nie korzystam. Jednak jestem niemal pewny że tak jak napisałem, to tak jest. ;) 

Edited by LamAll

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.