Jump to content
  • 0

Yeni güncelleme !

Guest

Question

Evet yeni da geldi ve oyun daha da oynanmaz hale geldi 150 yi geçmemek demek ne demek ya ben bu oyunu o da kalkmadan oynamicam yetkililer oyundan daha da bezdiriyosunuz.

TR/TÜRK

Şimdi, Furkan Alpayd?n söyledi:

Evet yeni güncelleme geldi ve oyun daha da oynanmaz hale geldi 150 yi geçmemek demek ne demek ya ben bu oyunu o da kalkmadan oynamicam yetkililer oyundan daha da bezdiriyosunuz.

TR/TÜRK

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Furkan Alpayd?n;

Bunun bir kamyon simülasyonu olduğunu ve pervasız sürüşe izin verilmemesi, diğer oyuncuların da mağdur bırakılmaması gerektiğini unutma. Umarım oyunu oynamaktan vazgeçmessin. Yine de geri bildirim oluşturmak ister isen;

https://truckersmp.com/feedback/create

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
2 saat önce Furkan Alpayd?n söyledi:

Evet da yeni geldi ve oyun daha da oynanmaz hale geldi 150 yi geçmemek demek ne demek ya ben bu oyunu o da kalkmadan oynamicam yetkililer oyundan daha da bezdiriyosunuz.

TR/TÜRK

evet haklısın da ben hızlı gitmekten zevk alıyorum sizi bilmem dikkatlıda oluyorum

40 dakika önce, [G. ANATOL?Bir. Sezer Aras şöyle dedi:

Merhaba@Furkan Alpayd?n

Bu bir simülasyon oyunu.hızlı gidince kazalar kaçınılmaz oluyor ve diğer oyunculari bu kazalar kızdırıyor.

https://truckersmp.com/feedback burdan geribildirim oluşturarak yöneticilerle iletişime geçe bilirsiniz.

evet sende haklısın ama biz de bundan zevk alıyoruz rahatsız oluncada rapor atarlar banlatırlar bukadar basit ben açıkcası 170 görmekten zevk alıyorum ve bu oyunu bunun için oynuyorum açıkcası zevkli oluyor çoğu kişide benle aynı görüşte böyle devam ederlerse beni ve birçok kişiyi kaybedecekler TRUCKERSMP!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.