Jump to content

(Dyskusja)Spawn na środku drogi


Minto107

Recommended Posts

Witam! Otóż dziś przytrafiła mi się nie miła rzecz, aczkolwiek na środku drogi(jeden pas) zespawnowował mi się gracz. Miałem do niego jakieś 20m więc nie zdążyłbym wyhamować ani 'uciec'. Czy za takie coś można dostać bana? :P Zuploaduję video to zobaczycie ;)

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi co powiedział @elot360PL

Ja zawsze zjeżdżam na pobocze, włączam awaryjne i pozycyjne i raczej przed nikim się nie zespawnie. Najgorsze jest to że uszkodził mnie do 47% ciężarówki :( ale miałem fart bo autosave był nie dawno i chyba tam z 20km do tyłu byłem :D Tak wg mnie to powinien dostać bana.

EDIT: Mam na myśli tu jakiś 10 min ban :) bo dłuższy to raczej się nie należy :P

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Minto a ten autosave ktorym sie wczytales to sie wczytales na drodze czy na poboczu :)? Zapewne na drodze, tez chcialbys dostac bana za zrespienie sie tylko dlatego ze przywaliles w typa ktory sie zrespil :P?

Link to comment
Share on other sites

Ja w takim momencie po prostu tepam się do warsztatu. Nie chce ryzykować zrespienie się komuś przed maską. 

Chociaż jak pierwszy raz odpaliłem Multi, to odpaliłem save'a z singla. Zrespiłem się na środku drogi, a po kilku sekundach ktoś mnie minął :P

 

A kiedyś jak jechałem autostradą, to ktoś podczas jazdy się przede mną pojawił. Podczas jazdy! To było wtedy kiedy kolejki do podłączenia się był olbrzymie, a ten facet z nudów wziął ładunek, i wylądował szczęśliwie przede mną :P

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że takie rzeczy raczej bardzo rzadko zdarzają się podczas normalnej jazdy. Rzadko nie oznacza wcale. Mi zdarzyło się 2-krotnie taka sytuacja bez wyjścia, natomiast raz koleś zrespił się będąc już w ruchu:
 


 
Dużo większe prawdopodobieństwo takich akcji są podczas większych konwojów. Jadąc z przodu przy kilkudziesięciu osobach, należy sporo czasu odczekać aby nie władować się przed kogoś. Niedawno deweloperzy, że zostanie wprowadzony jakiś system na bezkolizyjne pojawianie się na mapie: "Bezkolizyjne pojawienie się na mapie" oraz "Non Colision na trasie !".

 

Na tą chwilę nic się nie da zrobić, należy czekać. Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają się często, przez co nie ma jakiegoś większego parcia na poprawę tego stanu rzeczy.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Minto a ten autosave ktorym sie wczytales to sie wczytales na drodze czy na poboczu :)? Zapewne na drodze, tez chcialbys dostac bana za zrespienie sie tylko dlatego ze przywaliles w typa ktory sie zrespil :P?

tu mnie masz :D mam nagrane jak zrespiłem się dwu typów ale ci mnie pięknie wymineli i godnie strabili ;)

http://youtu.be/hcMXyIWDDsw minuta 21:50 ;)

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.