Jump to content

Yeni calais-duisburg yolu

Guest

Recommended Posts

Herkese selamlar bugün sizlere yeni yolu söyleyeceğim.Evet bildiniz iskandinavya ve çok yoğun. malmö,ve daha fazlası.Bana göre daha fazla admin alınmalı ve birazı oraya kaydırılmalı.

1 hour ago, [FLY HOLLAND] Fast said:

Herkese selamlar bugün sizlere yeni yolu söyleyeceğim.Evet bildiniz iskandinavya ve çok yoğun. malmö,ve daha fazlası.Bana göre daha fazla admin alınmalı ve birazı oraya kaydırılmalı.

Şuanda oranın kalabalığı bir hafta sonra sonra ereceği için gerekli olacağını sanmıyorum zamanında bergen-oslo arasıda öyledi ama zamanla herkes dönüp dolaşıp c-d yoluna geldi o yüzden gerek olacağını sanmıyorum zaten adminlerde oralarda hep harici iş yapıyorlar bir çok admin oralarda geziyorlar 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 2 weeks later...
2 hours ago, timeboy said:

C-D arası gibi hangi iki şehrin arasındaki yol daha yoğun? 

sunucu doluyken brussel rotterdam arasındaki otoban yoğun oluyor genellikle.

ve ek olarak calais-duisburg alternatif yol olarak aşağıda bağlantıda ki resimde göreceğiniz üzere  o bölgelerde yoğun oluyor.

http://prntscr.com/j2tdpc    http://prntscr.com/j2tefv

Duisburg - Calais yolunda küçük bir yol var orasıda yoğun fakat trolleyen kişile oluyor. Dikkat edilmesi gereken bir yol. Yük götüreceksen o yolda dikkatli olmalısın.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.