Jump to content
  • 0

Yardım; harici sözleşme acil teslimat

38 KAYSERLI 38

Question

Arkadaşlar  Harici sözleşme de hep normal teslimat geliyor acil teslimat gelmiyor . Görev yapcam 550 km lik acil bir yükü 30 dk içinde teslim edin..

Normal serbest çalış da geliyor ama harici sözleşmede yok maalesef. acil yük gelmesi için ne yapmam gerek bilen yokmu,

spacer.png

21 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @38 KAYSER? 38

Harici sözleşmelerde çoğunlukla standart teslimat,hassas ve değerli yükler çıktığı için bunlardan başka yük çıkmıyor gibi  birde harici sözleşmelerde 90 km ile gittiğimiz için hızlı teslimat bulunmuyor ben bu zamana kadar denk gelmedim  

Edited by ALTUNSOY.

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0
7 hours ago, ALTUNSOY. said:

Merhaba @38 KAYSER? 38

Harici sözleşmelerde çoğunlukla standart teslimat,hassas ve değerli yükler çıktığı için bunlardan başka yük çıkmıyor gibi  birde harici sözleşmelerde 90 km ile gittiğimiz için hızlı teslimat bulunmuyor ben bu zamana kadar denk gelmedim  

Daha önce vardı hatta o görevi yapmak için aldım 32 dk da götürdüm görev olmadı süre aştığı için. Bi ara yük gelmeme sorunu olduğu için economiy ile değer değişikliği yaptım. Ondan sonra gelmez oldu. 

Normal serbest çalış da acil teslimat alıyorum. Dakka tuttum 28 dk da götürmeme ragmen kendi saatini baz aldığı için görev sayılmıyor 

spacer.png

• 0
8 hours ago, 38 KAYSER? 38 said:

Daha önce vardı hatta o görevi yapmak için aldım 32 dk da götürdüm görev olmadı süre aştığı için. Bi ara yük gelmeme sorunu olduğu için economiy ile değer değişikliği yaptım. Ondan sonra gelmez oldu. 

Normal serbest çalış da acil teslimat alıyorum. Dakka tuttum 28 dk da götürmeme ragmen kendi saatini baz aldığı için görev sayılmıyor 

Merhaba @38 KAYSER? 38 son gelen güncellemelerle harici sözleşmelerde acil yük teslimatı yapılmamakta diye biliyorum.  @ALTUNSOY. arkadaşımızın dediği gibi hız limitinden dolayı çıkmıyor olması yüksek ihtimal.

Edited by Aykut / 29]

• 0
9 hours ago, [G.ANATOL?A] Sezer Aras said:

Merhaba @38 KAYSER? 38

Teslimatlar gennelikle ayni oluyor die biliyorum

36 minutes ago, Aykut / 29] said:

Merhaba @38 KAYSER? 38 son gelen güncellemelerle harici sözleşmelerde acil yük teslimatı yapılmamakta diye biliyorum.  @ALTUNSOY. arkadaşımızın dediği gibi hız limitinden dolayı çıkmıyor olması yüksek ihtimal.

Yettim!

En az 550km'lik acil bir teslimatı, 30 dakikadan az bir süreDe teslim edin. 

Peki bu görevi nasıl ifa edebilirim bilginiz varmı 

spacer.png

• 0
57 minutes ago, Aykut / 29] said:

@38 KAYSER? 38 hassas yüklerden birini alıp denemelisin bence 550 km yi aşmıycak şekilde.

Kardeş kendi kronometrem ile dakika tuttum serbest çalış da 570 km lik yol 28 dk da teslim ettim. Ama oyun süresi iki saat olarak görüyor farklı çalışıyor. Oysaki harici sözleşme tam dakik götürdüğün süreyi yazıyor. Arasında fark var anlamıyorum 

spacer.png

• 0
10 minutes ago, HamitCanKilic said:

@38 KAYSER? 38 Bahsetmiş olduğun görev ETS 2'nin ''Steam Başarıları' ile alakalıdır. Bunun için ''Harici Sözleşme(WorldOfTrucks)'' işi yapmanız gerekmiyor. ''Serbest Çalış''tan da iş alıp steam başarısını kazanabilirsiniz. (Dikkat edin, En az 550 km.)

Kardeş biliyorum ama serbest çalış ile harici sözleşme süreleri bir dakik değil. Diyorum ya normal denedim kendim kronometre ile dakika tuttum 28 dk teslim ettim ama 2 saatte geldi gösteriyor bir yerde bi sorun var ama işin içinden çıkamadım :-) 

spacer.png

• 0

@38 KAYSER? 38 Hocam bu görevi gerçek saate göre değil, oyun içi saate göre yapacaksınız. F6 menüsünde kalan süreyi görebilirsiniz. Single player'da serbest çalıştan bir iş alın. İşi aldığınızda size 30-40 saat süre verir. 1-2 kez şoförü uyutun. Size 10 saat gibi bir süre kalacaktır. (daha az da olabilir ona göre ayarlarsınız). Teslim noktasına geldiğinizde F6 menüsünden kalan süreyi kontrol edin ve kapıda bekleyin. 30 dakikadan az bir süre kaldığında (15-20 dk) dorseyi teslim edin.

Hepsi bu kadar :) 

Görev sizden 30 dakika içinde yapmanızı değil 30 dakikadan az bir süre kala yapmanızı istiyor.

• Thanks 1

TIRCI

• 0
9 minutes ago, DesertEagle26 said:

@38 KAYSER? 38 Hocam bu görevi gerçek saate göre değil, oyun içi saate göre yapacaksınız. F6 menüsünde kalan süreyi görebilirsiniz. Single player'da serbest çalıştan bir iş alın. İşi aldığınızda size 30-40 saat süre verir. 1-2 kez şoförü uyutun. Size 10 saat gibi bir süre kalacaktır. (daha az da olabilir ona göre ayarlarsınız). Teslim noktasına geldiğinizde F6 menüsünden kalan süreyi kontrol edin ve kapıda bekleyin. 30 dakikadan az bir süre kaldığında (15-20 dk) dorseyi teslim edin.

Hepsi bu kadar :) 

Görev sizden 30 dakika içinde yapmanızı değil 30 dakikadan az bir süre kala yapmanızı istiyor.

Ama başlık olarak acil teslimat yazması kafamı karıştırdı. 28 dk da 560-570 km lik teslimatı yaptım kabul etmeyince sıkıntı var dedim. Akşam dediğinizi uygulayacağım eyvallah teşekkür ederim hayırlı cumalar 

• Like 1

spacer.png

• 0

@DesertEagle26

Tmm dır görev üstad sayende teşekkür ediyorum. :check:https://resmim.net/f/7hCoey.png

11 hours ago, DesertEagle26 said:

Bunu deneyip akşam konu üzerinden sonucu bildirirseniz sevinirim.

Elbette. Çünkü Bayadır uğraşıyorum :D

• Like 1

spacer.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.