Jump to content

Nie moge włączyć TruckersMP!!!


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie problem taki, nie mogę włączyć launchera, gdyż pojawia się problem: ,, An error occured while contacting our update serwers...". Próbowałem odinstalować i zainstalować program, a nawet grę ale nic nie skutkuje, nawet wyłączałem procesy i także nic! Szukałem odpowiedzi u innych, ale te porady nie pomagały. Powiedzcie o co chodzi. Że niby nieaktualna wersja, jak przecież ją pobierałem zaraz jak mi przestało działać! Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Pokaż screenshota komunikatu o błędzie. Bez niego nie da się określić przyczyny problemu.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj uruchomić aplikację Multiplayer jako administrator. Możesz także spróbować odinstalować i ponownie zainstalować cały launcher. Ale upewnij się, że proces eurotrucks2.exe nie jest uruchomiony. Spróbuj ręcznie usunąć plik (C: /ProgramData/TruckersMP/core_ets2mp.dll). Jeśli nic nie pomogło, skontaktuj się z oficjalną pomocą TruckersMP na  https://support.truckersmp.com/index.php?a=add

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.