Jump to content
  • 0

Unsupported game version detected

muzunman

Question

Selam; 

Bu gün yeni bir scandinavia dlls aldım. Hemen ardından ekteki hatayı almaya başladım. Çok uğraşmama ramen mp ye giremiyorum.

Mp launcheri açtığımda

Expected ver. 1.30.2.2s 

You have ver. 1.30.2.8 diyor

Youtube de versiyon değiştirme yöntemlerine baktım. Steamda özelliklere girince beta kısmında 1.30.2.2s versiyonunu bulamıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Yardımınızı rica ediyorum. 

Ekran Alıntısı1.JPG

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Öncelikle Selamün Aleyküm

Scs Software, bugün 4 saat önce kadar, bir güncelleme yayımladı, ve eğer bu güncellemeyi Steam üzerinden yaptıysanız eğer, bu hatayı almanız doğaldır, çünkü o yapmış olduğunuz güncelleme geçici olarak Multiplayer'i desteklemiyor ve, şuan için herhangi bir geri alma sürümü mevcut değildir, MP için, yani bu yüzden TruckersMP'nin bir yama çıkartmasını beklemek zorundasınız

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
9 minutes ago, muzunman said:

Bu bekleyiş ne kadar sürer bilginiz varmı? Tahmin etmek mümkün mü? 

bugün gelir güncelleme ama ne zaman gelir bilinmez

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.