Jump to content

Rapor Sistemi İle İlgili Açıklama [ÖNEMLİ]

Guest

Recommended Posts

imgur.com 'a VPN'siz giriyorum ve yeni keşfettim çok hızlı geldi. prnt.sc sitesi de çok yavaş kalıyor bana göre.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

oyun içerisinden report yapmak bir işe yaramıyor gibi. peki sadece screen shot yeterli mi? bunun analizini nasıl yapıyorlar? ve upload edeceğimiz screen shot u kime, nasıl gönderiyoruz? bilgi sahibi değilim özür dilerim. öğrenmek istiyorum.

edit: aslında bu konu ile ilgili bir video hazırlanıp youtube a yüklense çoğu oyuncunun işini kolaylaştıracaktır.

19 minutes ago, ersinnoo said:

oyun içerisinden report yapmak bir işe yaramıyor gibi. peki sadece screen shot yeterli mi? bunun analizini nasıl yapıyorlar? ve upload edeceğimiz screen shot u kime, nasıl gönderiyoruz? bilgi sahibi değilim özür dilerim. öğrenmek istiyorum.

edit: aslında bu konu ile ilgili bir video hazırlanıp youtube a yüklense çoğu oyuncunun işini kolaylaştıracaktır.

Sadece ss alinacak yani kufur avatar veya plakada yazan uygunsuz kelimeleri ss alarak banlatabilirsin. Kazayı, ters yönü vb. Şeyler ss ile olmaz. Oyun icersinde reporta gelince oyun ici kalabalik ve her an admin oyunda olmuyor. Ve de 10 dk. Reportunuza bakilmayinca oto. Siliniyor çünkü sisteme cok fazla report düşüyor. Youtube gerek yok ama belki hazirlayan olur hala aklina takilan bir şey varsa sende bir konu açabilirsiniz boylece sana daha cok yardim eden olucaktir. ;) Ss'i guvenli bir yere yukluyorsunuz mesela ben hizliresim.com u kullaniyorum. Yuklediginiz ss'in linkini alip buraya gonderiyorsunuz.

https://truckersmp.com/reports

Bana pm atmaktan cekinmeyin.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.