Jump to content

Pytanie odnośnie rywatnych serwerów


Blackuu.   [POL]

Recommended Posts

Witam,

   Kiedys obiło mi się o uszy że można wykupić prywatne serwery. Na czym to polega/czy można używać modyfikacji i jak się połączyć lub znaleść taki serwer

 

 

                                                                                                                                                    Z góry dzięki,     Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Można, ale nie można dodawać na nich modów. Działają one tak samo jak podstawowe serwery. Z tego co wiem to można go wypożyczyć tylko na potrzeby jakiegoś konwoju lub eventu. Nie przydzielą ci takiego serwera np na 5 osób. Potrzebujesz  minimum 100. Tu masz więcej informacji na ten temat:

 

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, JJay said:

Można, ale nie można dodawać na nich modów. Działają one tak samo jak podstawowe serwery. Z tego co wiem to można go wypożyczyć tylko na potrzeby jakiegoś konwoju lub eventu. Nie przydzielą ci takiego serwera np na 5 osób. Potrzebujesz  minimum 100. Tu masz więcej informacji na ten temat:

 

Dzięki, ale słyszałem właśnie że jest taka możliwość gdzies na Youtubie tylko nie pamiętam czy mówili o truckersMP czy o jakis innych serwerach

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.