Jump to content

hledám firmu


Recommended Posts

Dobrý den,

hledám firmu EN (mezinárodní) či CZ  (vnitro) 

Zajímav se hlavně firmu, který děla convoy pro veřejnost a další věci (jako firemní přepravu těžkého nákladu a atd.).
Mám zkušenosti s tail (profik). Zkoušely pilot v CSG.
Jediný problem je, že ovládám anglištinu na C1 (plynule mluvit). Problemi s moji history  s důvodu problemu ve hře jsem už odstranil. Nemělo by se to opakovat.
Mám truckbook (registrace) ale nepoužívám ho. Všiml jsem si, že ho CZ firmi dost používájí. Taky jsem zjistil, že způsobuje časový lag (Každé ukldání lag dle Pc hráče).

 

Co já nabízím?
- zkušenosti tail, leader a pilot

- media - https://www.youtube.com/channel/UC9AicRmRSx4du2nvbEsxH5A

-  TS či discord mám

- mikrofon taky.

- časová dostup - hlavně večer (skoro každý den)
- pokud bude třeba, tak jsu schopný vytvořit mapu firemni mapu (nezkoušel jsem dělat vlastní budovy, techinku a atd. ale rad bych se to naučil)

 

 

Předem děkuji za nějakou slušnou nabídku.

S pozdravem

onino
PS: Nevadí mě EN (jezdil bych jako tail či leader v convoy) ale pokud tu byla CZ, tak bych jezdil jako pilot.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • Game Developer

Ahoj,

 

jelikož toto téma je už dlouhou dobu neaktivní a též špatně zařazené, přesouvám ho do archivu.

Pokud-li máš nějaký dotaz nebo nesouhlasíš s touto akcí, neváhej nás kontaktovat.

 

// Přesunuto do Archivu

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.