Jump to content

Problem


tomusioo

Recommended Posts

Witam,

jakiś czas temu podpiąłem moją nową kierownicę(Thrustmaster T150 RS PRO) w ETSie po raz pierwszy(istotna informacja). Gdy wszedłem do menu pojawił się komunikat o wykryciu urządzenia i zapytanie, czy chcę wykorzystać kierownicę jako mysz do poruszania w menu. Przez przypadek nie wgłębiając się zbytnio w treść komunikatu kliknąłem tak. Obecnie gdy próbuję poruszać myszą w menu zjeżdża ona sama na dół, nie mogę nic zrobić. Jedynie klawisze ESC i Enter pozwalają na jakiekolwiek poruszanie się. Ma ktoś pomysł jak to zmienić? Próbowałem poszukać w ustawieniach, ale nawet gdybym znalazł to pewnie nie mógłbym takowej opcji zaznaczyć z wiadomej przyczyny XD

Z góry dziękuje. 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kliknąłeś "Tak" to po tej opcji kursor powinien jechać na dół tylko  w momencie kiedy masz wciśnięty hamulec. Np: Jeśli skręcisz kierownice w prawo kursor powędruje w tą samą stronę.

Spróbuj przywrócić wszystkie ustawia na domyślne w zakładce kontrolery jak i rozgrywka. Następnie przypisz wszystko ponownie. Powinno pomóc. Jeśli nie zobacz na innym profilu. Chodź wydaje mi się, że ETS zapisuje wybraną opcje dla wszystkich profili.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.