Jump to content

Fatal error problem ets2 mp


Recommended Posts

Witam pobrałem sobie dzisiaj Truckersmp i po uruchomieniu gry jest wszystko ok.A jednak gdy klikne jazda wczytuje się i nagle wywala gre z fatal errorem developer próbowałem wiele rzeczy np.zmieniałem aktualizacje na temporary 1.18 nie działa potem zmieniłem na 1.20 tez nie działa wpisywałem w konsoli g_developer 0. Proszę o pomoc!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj zrobić spójność plików gry. Możesz spróbować odinstalować i ponownie spróbować zainstalować grę. Problem występuje na SP czy MP? Jeśli pojawia się na MP spróbuj uruchomić launchera jako Administrator

 

- Biblioteka Steam -> PPM na ETS2 -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry...

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JJay said:

Spróbuj zrobić spójność plików gry. Możesz spróbować odinstalować i ponownie spróbować zainstalować grę. Problem występuje na SP czy MP? Jeśli pojawia się na MP spróbuj uruchomić launchera jako Administrator

 

- Biblioteka Steam -> PPM na ETS2 -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry...

Zrobiłem spójnosc plików i uruchomiłem jako administrator wywaliło mnie na pulpit ale błąd nie wyskoczył i normalnie słysze ciężarówke jak chodzi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic

Z powodu braku aktywności +5 dni przenosimy to do nierozwiązanych tematów
Jeśli będziesz mieć problem w przyszłości, utwórz nowy temat lub utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej 

 

/// Przeniesiono do nierozwiązanych tematów
 

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.