Jump to content

Overwolf


Recommended Posts

Witam .

Postanowiłem zainstalować do ts3 program overwolf , aby po prostu wiedzieć kto mówi , ale tu pojawił się problem . Po zainstalowaniu Overwolfa , skonfigurowałem go (kiedyś już go używałem i było wszytsko oki) , włączam ETa i pojawia się komunikat

 ets.thumb.png.0ed89ecdf58b221dc502fbe998fda7cf.png

klikam OK , gra się włącza ale overwolf już nie działa . Dla sprawdzenia czy mam coś źle skonfigurowane , odpaliłem CS'a i tak wszystko ładnie działa. Szukałem rozwiązania , ale nic nie znalazłem . Mam nadzieje , że znajdzie się osoba która wie jak to rozwiązać.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie Overwolf to nie jest to. Ja osobiście używałem http://tsnotifier.eu, nie zawiódł mnie ani razu. Aktualnie korzystam z dwóch monitorów więc jest mi on nie potrzebny. Tylko chciałbym cię ostrzec. Moim dwóm znajomych po instalacji coś nie działało, ale warto spróbować. Jeśli będziesz próbować tego programu oraz będziesz miał problem z instalacją to się odezwij. 

  • Thanks 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.