Jump to content

Dysk twardy - Odczuwalne lagi w pracy i wykryty błąd w (B8) End to End Error Detection


WooQash

Recommended Posts

Od kilku dni zacząłem miewać dziwne lagi w pracy laptopa. Lagi podczas wprowadzania tekstu z klawiatury do różnorakich programów (przeglądarka, Excel, Notepad), ale też i gry zaczęły mieć jakieś większe lagi. Próbując początkowo zwalić winę na jakąś aktualizację Windows'a lub sterowników do grafiki postanowiłem dzisiaj zajrzeć do statystyk dysku i zastałem takie coś:
 

5991912183b68206ae4126d9f736955250a14935


Nie wygląda to dobrze. Jest aż tak źle? Są jakieś opcje ratowania tego czy komunikat "Replacing the hard drive is recommended" jest na tyle szczery i prawdziwy, że trzeba będzie wyjąć co nieco z portfela?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Najslabszym elementem w laptopie jest dysk :) Niestety to urzadzenie mechanicznie i bardzo zle radzi sobie ze wszyekiego rodzaja wstrzasami czy zmianami pozycji :/ Na szczescie nadeszla era dyskow SSD ktora ratuje wszystkie laptopy przed przykra koniecznoscia wymiany dysku co jakis czas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.