Jump to content

Problem z zleceniami zewnętrznymi


KeWaH

Recommended Posts

Tak jak widać w tytule mam problem ze zleceniem zewnętrznym. Dzisiaj po raz pierwszy zagrałem sobie na mp i wziąłem sobie zlecenie zewnętrzne. Przez to że zagadałem się z kolegą i troszkę nie skumałem nie wziąłem zlecenia i pojechałem na miejsce dostawy bez. Gdy zajechałem na warsztat naprawiłem ciężarówkę zobaczyłem że nie mam żadnego zlecenia. Gdy zajechałem na firmę i chciałem wziąć następne zlecenie to wyskoczyło mi powiadomienie że mam nie dokończoną dostawę i muszę ją skończyć. Moje pytanie polega na tym co mam zrobić aby móc znowu brać zlecenia zewnętrzne. Z góry dzięki 

P.S. Jak daje F6 to pisze że obecnie nie mam żadnego zlecenia

 

Link to comment
Share on other sites

Spróbowałbym rozłączyć, a następnie połączyć konto World of Trucks. Na głównym ekranie nie masz w lewym górnym rogu informacji na temat ładunku? Chodzi o ekran przed włączeniem "Jazda". Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. Lub może być to chwilowy błąd zaistniały przedstawioną przez ciebie sytuacją.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic

Z powodu braku aktywności +5 dni przenosimy to do nierozwiązanych tematów
Jeśli będziesz mieć problem w przyszłości, utwórz nowy temat lub utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej 

 

/// Przeniesiono do nierozwiązanych tematów
 

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.