Jump to content
  • 0

Problem z ATS


Venass

Question

Witam. Mam problem z ATS, a mianowicie jak włączam grę to wyskakuje kursor z pulpitu i gra nie wykrywa myszki i klawiatury. Czasem jak wykryje myszkę to wczytując grę pisze, że wszystkie save'y są uszkodzone ale i tak się wczytują prawidłowo. Wchodząc do głównej rozgrywki ładuje się tylko ciężarówka bez mapy, chociaż widać ją w lusterkach. Grę już przeinstalowałem, modów nie używam. Ets2 działa normalnie. Komputer resetowałem. Tak samo wygląda multiplayer ATSa. Proszę was o pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

To dziwne, może powinieneś spróbować tego;

  • Przejdź do biblioteki gier
  • Znajdź ATS i kliknij prawym przyciskiem myszy i przejdź do właściwości
  • Przejdź do "Pliki lokalne" i znajdź opcję Sprawdź integralność plików gier

Czy próbowałeś również upewnić się, że masz wszystkie wymagane DLC mapy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1

Próbowałeś utworzyć drugi profil i grać na nim? Jeśli tak, a nadal nie działa, to skopiuj sobie save z gry i usuń cały folder American Truck Simulator. Po ponownym uruchomieniu folder utworzy się na nowo i wrzucasz tam swojego save/cały profil.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Próbowałeś utworzyć drugi profil i grać na nim? Jeśli tak, a nadal nie działa, to skopiuj sobie save z gry i usuń cały folder American Truck Simulator. Po ponownym uruchomieniu folder utworzy się na nowo i wrzucasz tam swojego save/cały profil.

 

Robiłem tak wcześniej ale teraz zadziałało. Dzięki wielkie :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.