Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

bilgisayarım donarsa ne olur?

speedego

Question

bazen bende oluyor mesela 90 la d-c yolunda giderken oyun aniden donuyor ama oyun kapanmıyor . böyle bir durum olduğu zaman diğer oyuncular beni nasıl görüyor? ortadan kayıp mı oluyorum yoksa olduğum yerde donuyor muyum yada 90 la gitmeye devam mı ediyorum? eğer gitmeye devam ediyorsam bir kazaya yol açtığımda ben suçlu mu oluyorum?banlanırsam oyunun donduğunu nasıl kanıtlarım? bu bazen bana oluyor ve acaba tekrar banlanır mıyım diye içim içimi kemiriyor.bir açıklarsanız iyi olur 

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar @speedego Foruma hoşgeldiniz

Oyunda bu tip durumlarla karşılaşa biliyoruz bazen. Bu gibi durumlarda lütfen sürekli kayıt almaya özen gösterin, en azından elzem bir durumda elinizdde kanıt olmuş olur . 

Normalde oyun donması durumunda tırınız olduğu yerde kalır tekerlekleriniz dönmeye devam eder. 

Bu durumda rapor edilseniz bile GM arkadaşlar video'da bu durumu farkedip işlem uygulamazlar, ama bazen kargaşa durumunda işlem de uygulana bilir , işte konuşmamın başında bahsetmiş olduğum gibi kayıt programını açık olsun kanıt herzaman iyidir . 

donma ya da FPS kayıplarında tırınız gitmeye devam etmez. Diğer oyuncularda durmuş vaziyette görünürsünü ama tekerleriniz o hızda dönmeye devam eder ki bu da sizin sorun yaşadığınız gösterir

Korkmayın siz kurallara uyduktan sonra , Başınıza istisnai durumar hariç bir kötülük gelmez. 

Keyifli Sürüşler

Saygılarımla 

Baldemar95

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

• 0
3 minutes ago, speedego said:

bazen bende oluyor mesela 90 la d-c yolunda giderken oyun aniden donuyor ama oyun kapanmıyor . böyle bir durum olduğu zaman diğer oyuncular beni nasıl görüyor? ortadan kayıp mı oluyorum yoksa olduğum yerde donuyor muyum yada 90 la gitmeye devam mı ediyorum? eğer gitmeye devam ediyorsam bir kazaya yol açtığımda ben suçlu mu oluyorum?banlanırsam oyunun donduğunu nasıl kanıtlarım? bu bazen bana oluyor ve acaba tekrar banlanır mıyım diye içim içimi kemiriyor.bir açıklarsanız iyi olur 

oyun donduğu anda siz olduğunuz yerde kalıyorsunuz yani sizi donmuş olarak görüyorlar donma gittiğinde tekrar ayn hızınızlakaldıgınız yerden devam edersiniz eğer bilgisayar çok kasıyor ise çok donuyorsa c-d arasında gitmenizi tavsiye etmem çünkü diğer oyuncuları tehlikeye atıyorsunuz buda sizin için iyi bir şey değil banlanma durumunuz olabilir bazen kickleye bilirler o anki duruma göre değişir ancak siz yinede video alamyı unutmayınız eğer bilgisayar video çekmeye musait değilse  yapacak bir şey yok ama tehlikeli yani donmanız hem sizin için hem başkaları için iyi oyunlar

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0

Merhaba @speedego 

Oyununuz Kapandığı An Sadece Olduğu Yerde Tekerlekleri Döner Ama Sıkıntı Yapma Bu Ban Sebebi Falan Değil Nasıl Olsa Senin Suçun Yok Burda :) En Kötü İhtimal Blocking'ten Kick Yersiniz (Ama Sen Genede Video Programını Açmayı İhmal Etme) 

• 0

Bilgisayarınızın performansından kaynaklanan bir durum ise,oyunu optimize edebilirsiniz.Sistem bilgilerinizi paylaşırsanız birkaç program önerebilirim ek olarak grafik ayarlarınızı ve internet değerlerinizi kontrol edin,söylediğiniz gibi herhangi bir kazaya karşın kanıt amaçlı video alabilirsiniz,playstv'yi öneririm.Ayrıca bu kadar stres yapmanıza gerek yok,önlemlerinizi alıp düzgün bir sürücü olduktan sonra ne gerçek hayatta ne de oyunda başınıza birşeycik gelmez.Keyifli oyunlar dilerim. :) 

• 0
1 minute ago, Crashon said:

Bilgisayarınızın performansından kaynaklanan bir durum ise,oyunu optimize edebilirsiniz.Sistem bilgilerinizi paylaşırsanız birkaç program önerebilirim ek olarak grafik ayarlarınızı ve internet değerlerinizi kontrol edin,söylediğiniz gibi herhangi bir kazaya karşın kanıt amaçlı video alabilirsiniz,playstv'yi öneririm.Ayrıca bu kadar stres yapmanıza gerek yok,önlemlerinizi alıp düzgün bir sürücü olduktan sonra ne gerçek hayatta ne de oyunda başınıza birşeycik gelmez.Keyifli oyunlar dilerim. :) 

Ben de Playstv kullanıyorum tavsiye ederim :)

• 0

Merhaba!

Euro Truck Simulator2 için hazırlanmış bu rehberde , sürekli oyun donmasına karşı bir faydalı konuhazırlanmıştır.Bu sayede bu rehberdeki aşamaları uygulayarak rahat bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Rehber'e gitmek için tıklayınız.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.