Jump to content

Jak se mohu stát herním moderátorem [CZ]


MrCipr

Recommended Posts

Ahoj truckeři! 

 

"Jak se mohu stát herním moderátorem?".  O téhle otázce jste již určitě někdy přemýšleli. V tomto příspěvku se Vám na tuto otázku pokusím odpovědět a poskytnout Vám i nějaké obecné informace, které by Vás mohli zajímat.

 

Nejdříve, být herním moderátorem není pouze o tom se jen vozit v policejním autě, což jistě mnohé z Vás přivedlo právě na tento příspěvek jen aby se dozvěděli, jak se dá řídit policejní vůz. Ten mají právo řídit pouze členové týmu TruckersMP s jistými herními oprávněními. Patří sem například právě herní moderátoři, manažeři, nebo vývojáři. Řízení policejního vozu není ovšem hlavní náplň práce herního moderátora (GM - Game moderator). Je to pouze výsada této pozice.

 

GM také jen nelétá po mapě a nevyhazuje a nebanuje lidi jak se mu zrovna zlíbí. S GM přichází také veliká odpovědnost. GM musejí vyřizovat nahlášení na našem webu, tak i ve hře, vyřizují Appealy a musí umět posoudit co je správné a co není. Proto si pečlivě vybíráme lidi, aby se udržela jistá kvalita.

 

V lednu roku 2018 byl otevřen nábor na GM pozici, což nebývá tak často jak by se mohlo zdát. Většinou si GM vybíráme z vlastních řad. Tím je myšleno, že se do týmu přihlásíte na jinou pozici a pokud se osvědčíte, můžete být "povýšeni" právě na GM. Pozor, né každý je ovšem na tuto pozici povýšen, o tom může rozhodnout pár faktorů. Jestliže se přihlásíte do našeho týmu pouze za účelem stát se GM, je vysoká pravděpodobnost, že se tak nestane. Hledáme lidi, kteří budou vykonávat kvalitní práci na pozici na kterou se přihlásili.

 

Pokud si povedete dobře, tak Vám může Herní Manažér nabídnout povýšení, pokud budou potřeba další GM. Jestli jeho nabídku přijmete, nebo odmítnete a setrváte na své současné pozici,  je již zcela na Vás.

 

Níže Vám ukáži dvě zcela odlišné cesty jak se stát GM. První možnost:

  • Krok 1 - Dostanete se do týmu na jiné pozici (Support - Poradce, Moderátor na fóru, nebo Média).
  • Krok 2 - Vykonávejte dobře svoje povinnosti a buďte milý.
  • Step 3 - GMM Vám nabídne stát se GM na zkoušku.

 

Druhá možnost:

  • Krok 1 - Ujistěte se, že nemáte žádný ban, jste aktivní na fóru a celkově se chováte slušně.
  • Krok 2 - Jakmile bude otevřen nábor na GM, podejte si přihlášku, kde nám o sobě povíte pár informací.
  • Krok 3 - Budete pozváni na menší "pohovor", kde si s Vámi popovídá GMM.
  • Krok 4 - GMM Vám vše potřebné vysvětlí.
  • Krok 5 - Stanete se GM na zkoušku na dva měsíce.

 

Zde máte od nás pár tipů a rad:
- Nikdy se neptejte, jestli se můžete stát adminem, to Vám může snížit Vaše šance.
- Nepiště nikdy nikomu Vaší žádost se přidat do týmu.
- Nepřidávejte se do týmu pouze za účelem se stát GM, určitě se Vám to nepodaří.
- Neptejte se kdy bude otevřen další nábor.
+ Dělejte co možná nejlépe práci na dané pozici.
+ Procvičujte si Vaší angličtinu, bude to primární jazyk, pokud se stanete GM.
+ Dodržujte pravidla ve hře, tak i na fóru. Bany, nebo varovné body snižují Vaše šance.
+ Buďte aktivní na fóru, poznejte naší komunitu a zanechte o sobě dobrý dojem.

 

Některé časté dotazy:
Q: Potřebuji obě hry ETS2 a ATS, abych se mohl stát GM?
A: Ne, doporučujeme to, ale není to podmínkou.

 

Q: Je mít za přítele některého člena týmu výhodou?
A: Ne, GM si vybíráme na základě Vaší aktivity, chování a dovedností. Každý má stejnou šanci.

 

Q: Fórum mě nijak zvlášť nezajímá. Dá se to nějak všechno přeskočit?
A: Ne, vyžadujeme být aktivní v diskuzích na fóru, abyste poznali, jak naše komunita funguje. Pokud se chcete přidat do TruckersMP týmu.

 

Q: Nikdy jsem nebyl vybrán v náboru, můžu něco dělat?

A: Moc ne, volná místa v našem týmu jsou omezena a hlásí se nám velké množství uživatelů. Zvyšte Vaší aktivitu a můžete to zkusit příště.

 

Q: Mluvím tímto jazykem, nikdo z GM jím mluvit neumí. Můžu být rovnou tedy GM?
A: Ne, stejně musíte projít vším. GM se nestane člověk jen proto, že mluví některým jiným jazykem.

 

Q: Nenašel jsem zde odpověď na svou otázku, komu bych měl napsat?
A: Svou otázku nám zašlete do Feedbacku, budeme se snažit na ní odpovědět co nejdříve.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Převzato a přeloženo z:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • MrCipr pinned this topic
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Ahoj MrCipr,
přejdu rovnou k věci. jde o to, ze bych chtel natocit video v MP jako by bylo reálné. jednalo by se  o pár lidí, nejake tahace s navesy, treba i scout a aby to bylo s policejní kontrolou dokladu a i nějaká nehoda. To znamená, že by bylo potřeba někoho, kdo je admin, aby mohl jen s policejním autem. Sám jsem se ve škole učil ruštinu a ne angličtinu, tak píši tobě. Pokud nemas cas ci zajem, vpohode, chapu to, proto by chtěl tě chtěl poprosit, zda bys mi kdyžtak dal kontakt na českém admina v ETS MP, kdo by měl o to zájem i čas vytvořit se mnou video.  Pokud bys mi mohl nějak s tím pomoci či mi dát kontakty tak prosím na email: [email protected]. A předem se omlouvám že obtěžuji. 
Doufám, že mi odepíšeš a přeji pěkný zbytek dne a celkově pěkné léto. 
S pozdravem Czoudak
email: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Toto téma bylo archivováno z důvodu jeho zpracování v našem systému znalostní báze.

 

Více informací o tomto tématu nyní naleznete zde: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/288

RedPiggy

Languages: us.gif | cz.gif

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides | Suggestions

Pravidla | Nábor | Podpora | Zpětná vazba | TruckersMP tým | Návody | Nápady

—————————————————————————————————————————

Feel free to contact me at one of these platforms if you need to get something translated

| TruckersMP | World Of Trucks | Discord | Steam |

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.