Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zdolności ETS2 nie działają.


WilQu66

Recommended Posts

Witam, mam problem nie mogę wejść w zdolności ETS2 po prostu nie działają przez co mam krótkie zlecenia dodam, że dodałem sobie pieniądze i EXPA przez Cheat Engine.

Więc myślałem, że to przez ten program, zrobiłem nowego save wykonałem pierwsze zlecenie i nadał to nie działa. 

Pobrałem save z internetu i zdolności działały.

To jest zdjęcie z mojego głównego profilu.

Dziękuje za pomoc :)

 

 

 

C9453E7086FABB318F9120DD11704A7E55CEC119

Link to comment
Share on other sites

Cheat Engine działa poprawnie przy  dodawaniu pieniędzy.  Przy expie niekoniecznie, to dość znany błąd. Mimo dodania leveli, przydzielenia punktów umiejętności, one nie będą działać.

 

Zalecam ci grę bez cheatów od zera, ja tak zrobiłem i mam 143 lv.

Wymaksuj najpierw Długodystansowca, potem ADR / Ładunek o wysokiej wartości. Następne jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Na twoim miejscu jeśli chcesz używać Cheat Engine spróbowałbym dobić do 1 lvl lub po pierwszym ładunku zapisać grę. Wtedy przystąpić do zmiany jakichkolwiek wartości w Cheat Engine, a następnie ponownie wejść do gry i wczytać zrobiony wcześniej zapis. Drugą opcją była by edycja save'a bez ingerencji Cheat Engine. Być może wtedy nie było by takiego problemu. Sam kilka razy edytowałem save'a by mieć większy poziom lub więcej pieniędzy i ten sposób ani razu mnie nie zawiódł.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.