Jump to content
  • 0

TruckerMP Ses Var Ekran Yok

Daxonex

Question

Arkadaslar merhaba

Aksam birsey oldu anlamadim. ETS2 yi normal Single playerdan aciyorum sorun yok oyun aciliyor giriyor oynanabiliyor. Ama truckerMP den girip actigimde Server seciyorum Profile ekranına dek geliyorum Profile a giriyor Sonra 'SUR' dedigimde yuklemeye basliyor sonuna geldiginde resimdeki gibi ooluyoor.Oyun aciliyor sesler geliyor ama ekran oyle kaliyor.

Oyunuda kaldirdim kurdum TruckerMP yide ama duzelmedierror.thumb.jpg.c07e6b9749cabd3cddd7ff4db8227f39.jpg

Edited by DesertEagle26
başlık düzenlendi

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Daxonex

Aşağıdaki konuya bir gözatınız yardımcı olacaktır

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 0

Merhaba @Daxonex

Steam>Kütüphane>Euro Truck Simulator 2> sağ tık yapınız, ardından özelliklere tıklayıp, "SteamVR aktif iken Masaüstü Oyun Sinemasını kullan" tikini kadırınız.

Ayrıca şu konuya göz atınız: 

• 0

Hala cozemedim. Makinayı sıfırladım bugun herseyi yeniden kurdum ama kullanıcı dosyalarını silmedim. Simdi yeniden kurdum ve yine oolmadi. Bu TruckersMP biryerde bisiler sakliyor ve ordan ayni sorun devam ediyor ama nerden cozemedim :S

• 0
14 hours ago, Daxonex said:

Hala cozemedim. Makinayı sıfırladım bugun herseyi yeniden kurdum ama kullanıcı dosyalarını silmedim. Simdi yeniden kurdum ve yine oolmadi. Bu TruckersMP biryerde bisiler sakliyor ve ordan ayni sorun devam ediyor ama nerden cozemedim :S

Truckersmp yi kopmle kaldırmak istiyorsan ilk olarak denetim masasından programları kaldır kısmına gir ordan kaldır. Sonra çalıştır menüsüne %programdata% ve ya %appdata% yaz orda truckersmp klasöürünü de sil. Sonra tekrar kur dene. Olmazsa net framework un son sürümünü indir ve tekrar kur. ekran kartı driverlerını güncelle, virus programı kullanıyorsan geçiçi olarak kapatıp kontrol et son olarak video çekme programı kullanıyorsan bilgisayarından kaldır tüm bunları yaptın yine olmazsa buraya tekrar yaz arkadaşlar yardım eder. İnşallah çözersin sorunu

• 0
18 hours ago, Daxonex said:

En Son Çözüm Olarak Destek Bileti Hazırlayıp Atabilirsiniz. https://support.truckersmp.com/

• 0

bu sorun başıma gelmedi ama çözüm olarak öneriler sunabilirim.

Eğer oyun eskiden normal çalışıp sonradan bu hale geldiyse:
1.steamı aç > Kütüphane > Euro truck simulator e sağ tıkla > Özellikler >" yukarıdan " Yerel Dosyalar  >  Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula .
Sorun çözülmedi mi ?
2. directx gibi bazı programlar var onları biligisayarından kaldır (opengl gibi) directx i kaldır ve yeniden yükle.
3.Steam oyunlarının kurulu olduğu yere git ( örnek C:\Program Files\*************\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86 } ets 2 nin bin klasöründe win_x86 ya gir orada troubleshoot isimli dosyalar var onları kullanarak 3 farklı şekilde oyunu açabilirsin ( directx , opengl ve güvenli mod )
4.VCRedist 2005 ten VCRedist 2015 serinin tamamını yükle bilgisayarına ( şuradan bakabilirsin https://forum.donanimhaber.com/microsoft-visual-c-05-sp1-08-sp1-10-sp1-12-u4-13-u5-15-u3-17-rtm-redistributable-27-01-18--39107265  )
eğer tüm bunlara rağmen çözülmüyor ise ekran kartının driver larını silip tekrar yükle.

Her neyse yardımım dokunmuştur umarım iyi günler ...

• 0

Merhaba,

Belgelerim> Euro Truck Simulator 2klasöründeki config.cfg dosyasının yedeğini aldıktan sonra silin ve tekrar deneyin.

Ayrıca oyunu steamden OpenGL ve DirectX modlarında başlatarak sorun olup olmadığını kontrol edin.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.