Jump to content
  • 0

ets 2 multiplayer nie działa


Wafel010

Question

Witajcie. Zrobiłem z dwu miesięczną przerwę od gry i dziś chciałem wrócić i od razu na multiplayer. Steam coś tam zaktualizował no i próbuję odpalić jako administrator itd itp... I w procesach pojawia się na chwilę Launcher.exe, lecz lada moment znika.

Żadnych błędów nie pokazuje, nic. Ets 2 singlplayer działa, to piszę z góry.

System windows 7 64 bitowy, jest service pack 1.

Próbowałem reinstalować ets 2 mp i zmieniać w steamie wersje ets 2 zwykłego, lecz bez skutków no i nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić.

W dodatku jak uruchamiam ets 2 mp, przy wyłączonym steamie, to steam nawet nie próbuje się uruchomić. Piszę to, jeżeli ma to jakieś znaczenie.

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeśli reinstalowałeś LauncherTMP usuwałeś pliki znajdujące się na dysku bądź w dokumentach itd.? Być może jakieś wadliwe pliki zostały na komputerze.  W tym przypadku ponowna instalacja mogła nie przynieść efektów.

Również posiadam Win7 64 bit. W moim przypadku niektóre aplikacje nie uruchamiają się gdy komputer musi przeprowadzić ważną aktualizację dla systemu. Po zamknięciu systemu komputer pobiera aktualizacje, a po ponownym uruchomieniu wszystko ponownie działa jak wcześniej.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Meitt wszystko na raz, po za tym wcześniej działało.

W każdym razie temat do zamknięcia. Trojany wskoczył mi do kompa i rozwaliły pół systemu i tak zainfekowały pliki, że jedyni mi się opłacało od nowa postawić system i po usuwać wszystkie pliki.

Teraz po postawieniu wszystkiego od nowa, wszystko działa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.