Jump to content

Yan çar acmak serbestmi

MAKASCI G0KHAN

Recommended Posts

Öncelikle Selamün Aleyküm Usta :) 

Şuan kullanmış olduğunuz profilde mevcut bir ban var, bu ban bitmeden başka bir hesap açarsanız bu yeni açmış olduğunuz hesap tespit edilirse, o hesapta ban yer ama, mesela daha önceden asıl açmış olduğunuz hesapta herhangi bir aktif ban yok ise ister 2 ister 3 hesap açabilirsiniz 

• Thanks 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

3 minutes ago, [TSRVTC] ismail [TR] said:

Öncelikle Selamün Aleyküm Usta :) 

Şuan kullanmış olduğunuz profilde mevcut bir ban var, bu ban bitmeden başka bir hesap açarsanız bu yeni açmış olduğunuz hesap tespit edilirse, o hesapta ban yer ama, mesela daha önceden asıl açmış olduğunuz hesapta herhangi bir aktif ban yok ise ister 2 ister 3 hesap açabilirsiniz 

Benim arkadaslarim var oyle nasi raporlayabilirim

Aleyküm selam tesekurler :)

2 minutes ago, gokhanaltun said:

Benim arkadaslarim var oyle nasi raporlayabilirim

Eğer sisteme göndereceğiniz doğru şekilde kanıtlar var ise, aşağıdaki bağlantı adresinden raporunuzu oluşturabilirsiniz:

https://truckersmp.com/reports

Bu sistemi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki bağlantı adresinden bilgi alabilirsiniz:

• Thanks 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

profiline bakmadim ama

mesela ilk hesabinda ilk banini yedin ve yeni hesap actiysan yeni hesapta yakalanana kadar oynayabilirsin adminler bana gore o kadar arastirma yapmiyorlar sadece rapor edilirsen skntı olur diye dusunuyom. Ayrıca ilk hesabinda ilk banin varken ikinci hesabinda ucuncu banini yersen 1 ay olur anladin sen ilk hesaptaki ban gecmisine gore ilerler :)

Yukarıda durumla ilgili gerekli cevaplar verilmiş. Tekrar hatırlatalım, banli iken yeni hesap açıp oynamaya çalışırsanız Ban evading kapsamına girer ve platform üzerinden diğer hesabınız da yasaklanır. Gerekli cevapların verilmesi üzerine konuyu kilitliyor ve arşive taşıyorum. İyi forumlar.

//Locked & moved to Arşiv.

• i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.