Jump to content
Sign in to follow this  
[GTW] LamAll

/FIX na imprezy zamknięte.

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: /fix dla ciężarówek bez naczepy/samochodów na serwerach konwojowych/tymczasowych.

 

Opis Sugestii: Skoro /fix zostanie raczej z nami na dłużej i ma się przydać. To dlaczego nie ma się pojawić możliwość naprawienia ciężarówki/scout'a na serwerach które możemy zamówić na konwój. Chodzi mi bardziej o dodanie "opcji" w poście @Bandero:

 

Przykładowy obrazek:

Nazwa Serwera:

Gra: ATS/ETS

Maksymalna ilość graczy:

AFK Kick: TAK/NIE

Ogranicznik prędkości: TAK/NIE

Kolizje: Włączone/Wyłączone

Samochody dla graczy: TAK/NIE

Policyjny samochód dla graczy: TAK/NIE

Fix dla ciężarówek bez naczepy/samochodów: TAK/NIE   (Przykładowe)

 

Zastosowanie? Gdy przykładowy pilot nie będzie utrzymywał odległości i oberwie od osoby poprzedzającej. Dzięki komendzie /fix nie będzie musiał naprawiać się w serwisie i będzie mógł kontynuować jazdę. 

 

Dlaczego twoja sugestia, a nie inna?: Wydaje mi się, że jest to przydatna sugestia.

 

 

Oczywiście dla osób które nie doczytują tylko piszą komentarze. TO JEST TYLKO NA SERWERY ZAMKNIĘTE. Dziękuje za uwagę... :)

Edited by LamAll
  • True Story 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie Fix póki co działa na każdym serwerze i możecie go używać, niestety cała otoczka tej komendy jest zapisana w plikach multiplayera przez co każdy taki wyczyn = się edycja kodu i zmianę działania jej na wszystkich serwerach, póki co nie mamy możliwości takiej jak z afkiem czy scoutami, że jest to na zasadzie załączenia na danym serwerze, aczkolwiek sugestia może kiedyś przejść. Póki co przenoszę do odrzuconych ale zaznaczam że w przyszłości może być taka możliwość :)

 

Mały edit. 

Teraz komenda jest zależna od ogranicznika prędkości (ogranicznik prędkości włączony = Wyłączony /fix0 | ogranicznik prędkości wyłączony = włączony /fix), więc chcąc mieć dostęp do /fix na serwerze eventowym trzeba prosić 

  • Like 1
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×