• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/25/18

Community Moderator Recruitment - 23rd of May to 15th of July 2018   Find out more information, here:     Support Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:     Add-On Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:      
Sign in to follow this  
Good Fast & Ugly (PL)

Raportowanie za pomoca zdjec

Recommended Posts

Witam , chciałem zapytać czy ma jakikolwiek sens raportowanie za pomocą zdjęć jeśli  tak każdy ma to gdzieś i za każdym razem słyszę ze nie podałem konkretnych dowodów

Ostatniej nocy w Vaxjo zostałem zwyzywany od Polaczków (przez Polaków ! )  , taranowany  a  na końcu zablokowany przez dwóch POLSKICH graczy z których pierwszy nosił fałszywy player tag i podawał się ze jest z Agromex-u , drugi był z jakiejś innej pól krzakowatej firmy Halkotrans (podobno). Goście wydzierali się przez micro , bekali , pierdzieli , wydawali odgłosy nawet doczepili się do jakiegoś gracza SANTOS , który od razu został nazwany "SRANTOS GOWNOZERCA" , na szczęście Hiszpan bodajże nie rozumiał tych graczy , goście pobrali naczepy , jeden zostawiana ulicy tak abym nie mógł przejechać , drugi stanął z tylu i moglem się jedynie teleportować

nie wspominając iż tak się rozochocili iż kolejny gracz z Niemiec wydzierał się do mikrofonu "GO TO AUSCHWITZ"

Na końcu obaj Polacy zablokowali mnie na środku ulicy i śmiejąc się oraz bekając do mikrofonu ( tak , bekając , pierdząc i wydzierając się ) spokojnie się oddalili , raportowałem każdego z nich w grze ale oczywiście nikt się tym nie  przejmuje, nie jestem przecież muzułmaninem wiec nie powinienem oczekiwać szybkiej pomocy , następnie raporotwalem na stronie  MP ale otrzymałem odpowiedz iż materiały są niewystarczające

TO JEST ŻART

Pytanie brzmi  jak takich gracz szybko neutralizować grając na starym laptopie i nie chcąc tracić fps ozywając programu do nagrywania ? Ściągnąłem OBS ale nie ogarniam , wiek już nie ten i gubię się w nowinach technicznych :)

CEF8FBECC2CC9027E8AD63A7511236337284D6D9

Witaj,

Zdjęcia są nie wystarczające ponieważ nimi nie udowodnisz że ktoś Cię wyzywal na cb, lub że ktoś Cię taranował. W takim wypadku najlepiej jest nagrywać i wtedy złożyć report na stronie. 

Tak jaki pisał @[LKW Tr.] Kap gdy dajesz report ze zdjęciem sprawdzający nie może zobaczyć co działo się wcześniej i nie może w 100% być pewny czy taka osoba nie jest ofiarą innego zdarzenia.

Po drugie proszę nie używać wulgarnych słów pisząc posty. W przeciwnym razie będę musiał wyciągnąć konsekwencje 

Screeny sa wystarczającego głównie do przekleństw na chacie gry. Jeśli chcesz udowodnić blokowanie musisz wykonać kilka screenów z wpisaną komendą /time. Wyświetli ona datę i czas zrobienia (najpierw komenda, potem screen) fotki. Odstępy najlepiej kilku-kilkunastu sekundowe i uważam, ze wtedy będzie to wystarczający dowód na blokowanie ruchu. Oczywiście bezsprzecznym dowodem byłby film z udziałem typka.

Tutaj niestety nie pomogę bo ja używam programu Action od kilku lat i znam się tylko na nim. Jest to program płatny tak że może to też zniechęcać 

Do nagrywania to ja osobiście polecam Overwolfa, nie czuje zmiany w fps'ach jak nagrywam, natomiast jakość jest bardzo dobra i materiały nie ważą dużo. Tu masz wątek w którym znajdziesz parę sugestii co do programów;

A ja właśnie nie polecam Plays.TV. Jak zapomnimy usunąć nagrania to dysk nam spuchnie (oczywiście :troll:). Najlepszy według mnie jest OBS Studio, dobra jakoś, FPS troszkę spada. Dlatego polecam włączać streama a potem z powtórki wyciągać odpowiednie momenty itp.

To nie jest miejsce na wstawianie takich postów. Jeśli masz jakieś pytania wystarczy napisać na priv do jednego z administratorów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this