• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/25/18

Community Moderator Recruitment - 23rd of May to 15th of July 2018   Find out more information, here:     Support Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:     Add-On Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:      
Sign in to follow this  
adix79

Problem z launcherem MP

Recommended Posts

Witam, mam spory problem z Launcherem do MP w ogóle nie mogę go uruchomić od jakiś dwóch dni, dodam że wcześniej uruchamiał się normalnie.Robiłem kilkukrotny reinstall Launchera, lecz bez skutku cały czas to samo, czyli klikam TruckersMP i brak reakcji.Proces istnieje na liście w menedżerze zadań, ale po kilkunastu sekundach wyskakuje taki oto komunikat, gra jest oryginalna jakby co :

5a80a7ca6ef1d_DSC_00011.thumb.jpg.8b26df16aa5df8b6d9e7a0e2d26e3785.jpg

Zrestartuj router i zatrzymaj wszelkie inne aktualizacje, które mogą zużywać całą przepustowość i sprawdź wtedy

Sprawdz czy w menadzerze zadan nie jest cały czas odpalony launcher bo tak moze sie zdarzyc . Jesli nie jest odpalony przejdz do C:\ProgramData\TruckersMP , usun plik core_ets2mp.dll , wejdz jeszcze raz w launcher i pobierz od nowa.

Nie jest na liście procesów, a tego pliku nie mam po wystąpieniu problemu usunąłem wszystkie pliki związane z Truckersmp i zrobiłem reinstall i obecnie nie mam takiego pliku

Pozwoliłem sobie poszukać troszkę głębiej w internecie. Jest kilka możliwych usterek, ale większość z nich jest  związanych z dyskiem.

Czy robiłeś jakieś kopie zapasowe? Zmieniałeś dysk? Czy robiłeś coś innego ze swoim komputerem?

Jedyne co robiłem przed tym problemem to przydzieliłem sobie wolne miejsce z partycji D do partycji C za pomocą partition master,  ale raczej nie powinno mieć to znaczenia gdyż Steam oraz ETS2 jak i TruckersMP mam zainstalowane na drugim dysku także nie wiem?

Trudno jest mi stwierdzić czy przydzielanie miejsca wolnego mogło to z powodować, ponieważ nie jestem tak obeznany w pracy dysków żebym mógł ewidentnie to stwierdzić.

Jeśli możesz to sprawdź spójność plików ETS2

Z powodu braku aktywności +5 dni przenosimy to do nierozwiązanych tematów.
Jeśli będziesz mieć problem w przyszłości, utwórz nowy temat lub utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej.

/// Przeniesiono do nierozwiązanych tematów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this