Jump to content
[PHT]elot360PL

TruckersMP - Dyskusja

Recommended Posts

Dlaczego by nie stworzyć tematu w którym będziemy dyskutować na temat moda. Ostatnio w końcu dużo się działo jeśli chodzi o zmiany w modzie i nowe "fjuczery" które wywołały nie małą konsternacje. 

Poza tym praca zespołu MP, team jest dla nas więc czemu nie można byłoby porozmawiać też o ich pracy?

Tematów myślę że nigdy nie zabranie, tak więc zapraszam do dyskusji. 

• Like 3
  • True Story 2

Ja to czekam,aż wkońcu TruckerMP zadba o graczy dla których liczy się symulacja i stworzą server typowo symulacyjny. Wiem mamy server EU1 który niby jest symulacją,ale chyba dobrze wiemy,że on niema nic wspólnego z symulacją :D Czekam na server w którym będą kolizje wszędzie na bazach itp. Ostatnio też myślałem że fajnie byłoby zrobić server np z samą Polską czy Francją i wtedy ruch na drogach byłby większy i na rozładunkach/załadunkach byłoby ciekawiej :D Ale znając życie to się nie doczekam takich smaczków,bo z tego co widzę mod jest robiony bardziej pod troli niż pod graczy którzy lubią symulacje :D

• Like 3
  • Upvote 1

@Max.pl Z każdym komentarzem to robi się bardziej śmieszne. Tutaj wymienię parę rzeczy:

1. /fix jest komendą nierealistyczną.
  2. /fix psuje realizm gry.
  3. Ok, skoro np. na C-D ktoś rammuje ciebie skodą z prędkością 200 km/h na godzine to jest realistyczne?
  4. /fix jest komendą, którą możesz usunąć zadane w nierealistyczny sposób uszkodzenia

A po drugie: wątpie, że zostanie dodany serwer z kolizjami w każdym miejscu, ponieważ raczej nie byłoby to "realistyczne" oraz cięzko byłoby jeździć po bazach gdzie jest 30 ciężarówek. Serwer z samą mapą Francji lub Polski na pewno nie zostanie dodany, ponieważ trzeba byłoby wyodrębnić tereny z mapy - co już jest modem - a jak wiadomo mody co najwyżej w becie.

@RaneMoro W takim razie po co to wszystko zostało wprowadzone? Po co wprowadzono nierealistyczne samochody, które przy kolizji przepychają/łamią cały zestaw, mimo że często ważą o połowę mniej? Po co team ugiął się przed płaczem ścigantów i trolli i wycofał ze wszystkich serwerów ograniczniki. Stwierdzenie, że trolle nie będą grały na takim serwerze jest absurdalne, bo oni wejdą na ten serwer, gdzie jest najwięcej osób. Funkcja /fix w tej chwili wygląda, a może nawet jest nieudolną próbą poprawy lub naprawy tego, co team własnoręcznie zepsuł.

• True Story 1

Od kiedy skoda jest nierealistycznym samochodem? Sam pojazd jest jak najbardziej nonrmalny, tylko jeżdżą nimi trolle, którzy psują realizm.

@RaneMoro Przeczytaj całość ;)   

7 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

Po co wprowadzono nierealistyczne samochody, które przy kolizji przepychają/łamią cały zestaw, mimo że często ważą o połowę mniej?

A tak, nie zwróciłem uwagi, mój błąd. Akurat to jest widać wina twórcy skody, ponieważ jak wiemy jest ciężarówką, ale z innym modelem kolizyjnym (oraz wyglądem). 

Także to już wątpie, że to decyzja teamu o takim czymś.

Ja chciałbym, aby został zdjęty autokick za double poza Skandynawią, chociaż na "Symulacyjnym" serwerze EU1. Powód, że serwisy są nieprzystosowane już jest nieaktualny, ponieważ F7 + Enter przenosi do najbliższego miasta na Skandynawii.

2 minutes ago, {HGT} Al Etihad said:

Nie zdejmą ci tego. Patrząc na realne przepisy to w Europie double są zakazane, z wyjątkiem specjalnych pozwoleń. Jedynie te punkty na serwisie poprawić jeśli jest taka opcja 

Takie realne przepisy mają się nijak do ETS 2, ciężarówki nie jeżdżą z taką prędkością jak w tej grze.

Gra umożliwia wyjazd poza Skandynawię, tylko TMP nie pozwala.

@[RT] Trybcio86 No wiadomo, że nie ma, a co wnosi to do tematu? Mi już nie chodzi o sam fakt, że nie ma samochodów na EU1, tylko ogólnie o /fix na całej platformie.

Edited by RaneMoro

Weź pod uwagę że to jest symulator. MP stara się odwzorować trochę do naszych realnych przepisów tak aby było ciekawiej. Po za tym wyobraź sobie double na landówce. Ledwo tam z tymi naczepami HCP się mieszczą a co dopiero na tym wąskim moście z double. To sie wydaje takie małe

• Upvote 1

Tak czytasz i pozniej odpowiadasz bez ladu i skladu :) Byla mowa o serwerze eu#1 ze jest on niby symulacja itd a ty ze skodami wyskakujesz. Komenda fix moze byc niedostepna na tym serwerze tak samo jak skody wiec dwa wyimaginowane problemy przez ciebie juz odpadaja :) Nawet jakby komenda fix zostala to przeciez graczom chcacym wiecej realizmu nikt nie kaze z niej korzystac.  Nawet na takim serwerze nie wyeliminuje to troli calkowicie. Czynnik glupoty ludzkiej jest wszechobecny wszedzie i nic nie zrobisz ;) No ale tak realizm realizmem i chyba na tym ten realizm sie konczy :D Brak straf bezkolizyjnych ograniczenie predkosci do 90km/h i ewentualnie tacho od MWL4 ...

Edited by [RT] Trybcio86
  • Upvote 2

Mi już nie chodzi o sam fakt, że nie ma samochodów na EU1, tylko ogólnie o /fix na całej platformie.

;) 

Nawet gdyby ktoś rammował ciężarówką - czy nadal jest to realistyczne?

Skody to osobny temat więc nie gadajmy na ten temat. Co do fix mam różne odniesienia. Fakt jest to głupi ale też przydatny pomysł. Jedziesz i zahaczasz o barierke bo tego powiedzmy nie zauważysz to piszesz /fix i jedziesz dalej zamiast cofać się o 300km. Z drugiej strony jest to prowokacja dla trolli aby używać tej komendy więc są dwa różne zdania 50% na tak 50% na nie 

Guest
This topic is now closed to further replies.