Jump to content
//ANKA\\ Ekrem-33

//ANKA\\™ | Multiplayer Gaming [ www.ankampteam.com ]

Recommended Posts

ANKA.png.7374ad3e28e38a576c9a9060fc55a16c.png

 

// ANKA \\ ™

BİZ GÜCÜMÜZÜ KANATLARIMIZIN ALTINDAKİ DOSTLUK RÜZGARINDAN ALIRIZ

HAKKIMIZDA

 

Biography
2015 yılında multiplayer oyun sektörü ile başlayan online platform simülasyon hayatımız; bugün yurtiçi ve yurtdışından’da katılan birçok kişi ve kişiler sayesinde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yeni başladığımız takım bünyesini geliştirerek ve büyüyerek güçlenmenin kurumsallaşma ile mümkün olacağının bilinciyle yakalamış olduğumuz başarı, göstermiş olduğumuz bu ilerleme, yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın değerli katkılarının doğal bir sonucudur. Anka Team' de çalışmayı ayrıcalık sayan iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmak; kurumsal hedef ve stratejilerimizi destekleyecek; değerlerimizle uyumlu, Sevgi ve Saygı Çerçevesinde Güzel Günler Geçirmek Güzel Oyunlar Oynamak İstiyorsanız Sizler de Aramızda Görmek İstiyoruz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda önemli rol oynayan, sağlam altyapımızın, vizyonumuzun ve özveri ile çalışan profesyonel takım arkadaşlarımızla beraber Anka Team Ailesi’nin içinde siz de yer almak isterseniz mevcut " www.ankampteam.com " adresinden ulaşa bilirsiniz.

 

Değerli TÜRK Kardeşlerim Sevgi ve Saygı Çerçevesinde Güzel Günler Geçirmek Güzel Oyunlar Oynamak İstiyorsanız Sizleride Aramızda Görmek İstiyoruz.Bu Sebeple Sizites Tasvip Etmediği Üzere Küfür ve Argolu Konuyu Kesinlikle Yasaktır. 
ANKA ve diğer oyunlarda etkin olan: / Anka Trans / Anka Savaşı / Anka Tarım Koop./Anka Spin / vs. Destekli ekiplerimizin Arasında Siz Değerli Türk Oyuncularını Görmekten Mutluluk Duyarız.Biz Sizler İçin Buradayız YA SİZ !!!

 

ANKA EKİBİ KURALLARI
BU TAKIMA ÜYE OLDUĞUNUZDA AŞAĞIDAKİ TÜM KURALLARI PEŞİNEN KABİL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

> Küfür ve Argolu Kesinlikle YASAKTIR. Büyüklere Saygı Küçüklere Sevgi Ön Plandadır.
> 19+ yaşeden büyük tüm bilyler ANKA TEAM Oyun Ekibi Ve Yönetim arasında yer alabilir.
> Üye "nin yükümlülükleri; Başvuru adı bölümündeki Formu Doldurmak ve GERÇEK AD
> Anka Team'e Alınacak Bütün Üyelerin 7 gün deneme süresi vardır. (Istisnaiapter bu kural uygulanmayabilir)
> ETS2 oynama süresinin en az 100 saatlik ihtiyaç ve diğer oyunlarda da aktiflik. (Buhar profili baz alınır)
> ETS2 konvoyu araç sırası önceden planlanmış ve buna göre hareket edilir.Konvoyunu kullanıyor. Koyunda Kurallar Geçerlidir.
> Konvoy Öncesi Araçlar Alındı Duyurular Bu konuyu takip eden duyurulara uymak ve diğer araçların dikkati için, çekici renk ve modifiyeleri aynıdır.
> ANKA EKİBİ Olmak Ayrıcalıktır profesyonel ayrıcalıktır, oyun disiplini ve yönlendirme becerisi için bunlar yapmak için sınava katıltırtırtır.
> Kurallara riayet etmeyen veya uzun süre konvoylara ve etkinliklere katılmayan değerli sürücüler ve kişilere ANKA TEAM'le yolları ayrılır.
> Karakterli oyun arkadaşları ve sürücüleri her zaman yanımızda isteriz.Hakaret ve küfür herhangi bir tartışma yapmayacak herşey hoş görüye sahip kişiler alınacaktır.
> Anka Team'e Alınacak kişilere bu kuralları kabul etmiş ya da birisi sorunadı sonra yazan madde gereği olunmalıdır.
Yukaridaki kurallara uymayan kişilerin üyelikleri askıya alınacak veya silinecektir.Yöneticilerin ikaz etme zorunluluğu yoktur. Bu kuralların ilan ediliş tarihi itibariyle tüm oyunculara göre okunmuş ve kabul edilmiş sayılmaktadır.

 

 

İletişim
 

Başvuru Formu : https://goo.gl/forms/IrXmVYUotXPNGljP2

 

Web Adresi: http://www.ankampteam.com/  

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ankampgaming/

Youtube kanalımız  : https: // www .youtube.com / channel / UCcIJUPx2WdeO_VnCQKk7sAA

Twitch: https://www.twitch.tv/ankampgaming

 

 

EJ60p8.jpg.abaddf1cd32c23fd408be3b77d61bf2e.jpg

 

GzzPGr.jpg.54bfd872600b4794c360d73ed32f0bd9.jpg

 


 

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lütfen halihazırda VTC oluşumunda bulunan üyelere post farming amacı güderek 'Basvurdum' tarzı gönderiler paylaştırmamaya/paylasmamaya özen gösterin. Aksi halde Forum üzerinde yaptırıma maruz kalabilirsiniz/kalabilirler.

Yolunuz açık olsun, başarılar dilerim. ^_^

  • True Story 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. 

 

// Kilitli ve 30 günden uzun süredir hareketsizlik nedeniyle Şirketler Arşiv'e taşındı.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×