Jump to content

TiTITANIUM

Recommended Posts

Sevgili kardeşlerim, değerli abilerim..

1 Şubat günü bir Türk kullanıcı tarafından rapor edildim ve oyundan yasaklandım. Duisburg - Calais yolu arasında nehir üzerinde yer alan köprüde kaza ile karşıdan gelen Türk kullanıcı ile çarpıştım. Kullanmış olduğum ekipmanın fren kısmı ve gaz kısmı ısınmadan kaynaklı olarak temassızlık yaptı ve o an verdiğim tepkilere yetersiz kaldı. Çarpışmadan yaklaşık 5 saniye sonra cihazım kendine geldi ve yoluma devam ettim. "Türk" olan bu kardeşimden özür dilediğim halde videonun devamını kırpmış, yetmemiş ekipman arızası olduğunu belirttiğim halde beni raporlamış. Deneyimsiz ve deneme sürümü olan bir adminin şansına gelmiş ve beni yasaklatmayı başarmış. Oyun içerisinde çok önemli biri değilim ama aranızda illa ki sohbetimin olduğunu düşündüğüm oyuncular var. 

Feedback attığım halde halimden anlayan admine denk gelemedim. 

Bu adaletsiz oyunu,bugün aldığım geri dönüş üzerine bırakıyorum. 

Ekipmanınızı asla güvenilir olmayan yerlerden tercih etmeyiniz. Garantisi bittiği için ucuza satılan g27 model direksiyon kullanıyordum. 

Haksız yasaklar almadığınız mutlu bir oyun diliyorum. Hak yiyen belasını bulur diyorum, başkada bir şey demiyorum. 

Edited by TiTITANIUM
kelime hatası

Geçmiş Olsun Dostum, Dediğine Katılıyorum Güvenilir Yerden Direksiyon Alın,Sırf Ucuz Diye Almıştım Logitech g29 Fakat Aldığım Kişi Temiz Kullandım Demişti. İlk Denememde Fren Basmıyor,Arada Sırada Gazda Temassızlık Oluyordu,Satın Aldığım Kişiyi O Günden Beri Bulamadım -_- Tekrar Geçmiş Olsun.

Şimdi fark ettim. Bir haksızlık daha buldum. 

Tamam anlaşamadık banlandım. Yapacak bir şey yok ama süre hatalı.

3 sarı ban

1 kırmızı yani haksız ban

en son aldığım banla beraber 3 yeşil aktif ban var. 

3 aktif ban üzerinden süre değerlendirmesi yapılacağını düşünürsek 3 ay oyundan yasaklanmam direk hatalı. 

Geçmiş olsun,ama hızlı bir karar almasaydınız keşke.Henüz herşey bitmedi yani sunuculardan sınırsız olarak yasaklanmadınız.Anlattığınıza göre sizin hatanız da değil,olabilir böyle şeyler herkes hata yapabilir.Bilinçli bir kullanıcı olarak feedback ve itiraz sisteminide kullanmışsınız,bence kararınızı tekrar bir gözden geçirin. ^_^

ne hikmetse ban yiyenlerin hepsinde bir temassızlık sorunu oluyor. ;) şunu şuraya koyayım daha fazla yazmaya gerek yok bir dahaki sefere viraja yavaş girersin aynı viraj aynı hata.

Bildiğim kadarıyla 1 ay yasaklanmanız gerekiyor lütfen itiraz edin forum içerisinde bu tür konuları tartışamayız kusura bakmayın size sadece bunu söylemek zorundayım .:))))

1 hour ago, A. Papasavas said:

Bildiğim kadarıyla 1 ay yasaklanmanız gerekiyor lütfen itiraz edin forum içerisinde bu tür konuları tartışamayız kusura bakmayın size sadece bunu söylemek zorundayım .:))))

süre doğru.

24 minutes ago, 0zgur said:

süre doğru.

3tane aktif ban var. Nasıl 3 ay ban alıyorum ? 

Viraja normal hızla girdim. Fren ve gaz tepkisi olmayınca o an direksiyon hakimiyetimi kaybettim. Bunun kasıtlı veya aşırı hızdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. 

1 hour ago, 0zgur said:

süre doğru.

Normalde 3 aktif banı varken 4. banını yemiş görünüyor.
en alttan bir ban sarı olunca 3 aktif bana düşüyor yani 1 ay diye biliyorum

Bu durumun daha fazla tartışılacak bir yanı yok görünüşe göre. İlerideki hayatınızda başarılar dilerim ancak çabuk karar vermeden önce ban appeal kanalını kullanabilirsiniz. Forum üzerinde bu tarz tartışmaların yasak olmasını takiben konuyu kilitliyor ve Arşiv bölümüne taşıyorum, iyi forumlar! ;)

izm07

Forum Moderator

//Locked & moved to Arşiv.

• True Story 1

• i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.