Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Connection Error - Retry? Hatası

Jacques35

Recommended Posts

Arkadaşlar bu sorunun çözümü nedir? " WebClient için özel durum oluştu" hatası hakkında hiçbir şey bulamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı yardımcı olabilecek? Birkaç yöntem denedim ama çözüm olmadı. Şimdiden teşekkürler ...

SS.jpg

Merhaba @Jacques35

Kış modunu yüklerken mi bu hatayı alıyorsunuz? Bunun nedeni modu sizinle birlikte aynı anda çok fazla oyuncu indirmeye çalışıyor olabilir,biraz bekleyip tekrardan deneyin.

• Lütfen launcheri yönetici olarak çalıştırıp,tekrar güncellemeyi deneyin.
  • Güncelleştirme esnasında internet hızınızı etkileyecek şeyler yapmayın. (download,upload vs.) Ayrıca modeminizi yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.
  • Virüs programı,vpn programınızı devre dışı bırakın/sessiz moda alın veya silin.
  • Launcheri tekrardan bu rehber yardımıyla kurun.
  • VisualC++ 2015 ve .NET Framework yazılımlarını daima güncel tutun.

Birkaç kez tekrar tekrar bilgisayardan sildim ve tekrar kurdum ama faydası olmadı. Kurulum zaten doğru şekilde yapıyorum onda bir problem yok.

Şu an sorun çözüldü tekrar TruckersMP'yi açtım güncelleme yaptım. Zaten şöyle bir sorun vardı "coreets2mp.dll" yoktu. Onu şu an TruckersMP'de "Install Available Uptades" yaptım. İstediğim dll dosyasını indirdi. Şimdi sorun yok.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.