Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Reason: "@Banbymistake"


MrCipr

Recommended Posts

Ahoj lidi,

 

napsal bych to do ang. fóra, ale něco jsem si už o tom našel, ale zcela si nejsem jistý překladem. Jedná se o to, že jsem byl zabanován za "Reason: Blocking" na 3 dny. Dával jsem si appeal, ale byl zamítnut, proto jsem napsal na Feedback (Jelikož s banem nesouhlasím). Zatím mi nikdo neodepsal, ale ban se mi asi den před vypršením zrušil. Nezmizel, ale důvod zabanování se změnil na "Reason: @Banbymistake" Na fóru jsem našel topic, kde admin řiká, že pokud toto nastane, tak mi unban dal nějaký admin a ban bych měl vidět já a admin team. Jde mi pouze o to, že bych se chtěl připojit časem k TruckersMP týmu, ale to jde až rok po posledním zabanování.  Proto se obracím zde pro radu, co to vlastně znamená.

 

Předem děkuji za odpovědi a jízdě zdar.

 

MrCipr

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Protože jsi psal, že den před banem ti to odstranili. Nábor na game adminy byl do 31.1., takže jsi to pravděpodobně zkoušel 31.1. :)

Pokud ti to psalo včera (nebo o víkendu) i u těch Support/Moderator náborů, napiš si appeal s tímhle problémem. ;)

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • MrCipr locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.