Jump to content

Atatürk resmimin kaldırılmak istenmesi.


ReguluSs
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bugün ets mp de scoda mı sürerken bırden perma ban yedıgım bildirimi geldi ve şok oldum ne olduğuna bakmak için truckermp profilime girdiğimde adminin bıraktığı not dikkatimi çekti.Reason : Change your avatar in Steam and write an appeal bunu okudum ve steam hesabımın profil versmi yanı avatarında Atatürk vardı. Kaldırılmasını neden istediğini bilmiyorum bi açıklık getirebilir misiniz?

NOT: Profil resmini değiştirisem banımın kalkacağı da yazıyor.

Link to comment
Share on other sites

DesertEagle nin gösterdiği konuyu inceleyin. Bunun neden yasak olduğu orada yazmakta. Steamdan profil resmini değiltirdiğinizde, profil resmi veya steam profili linkinizi Göknoz gösterdiği yolda, bir itiraz kısmınıa bu kanıtları koyarak itirazda bulunun. admin uygun bir zamanda kantınızı doğrulayarak, yasağınızı kaldıracaktır.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Selamlar,

 

@ReguluSs durumu şöyle açıklığa kavuşturalım. TruckersMP platformunda uygulanan kuralları takiben, siyasi liderler, askeri liderler, terör örgütlerine ait görseller ya da liderler ve bunun gibi siyasi, askeri, ırkçı ve terör sempatizanı paylaşımlarda bulunmak, profil fotoğrafına görseller eklemek ya da bunların reklamını yapmak/konuşmak yasaktır. Bu sebeple oyundan yasaklanmış bulunmaktasınız, Steam profilinizde bulunan Mustafa Kemal ATATÜRK'ün fotoğrafını kaldırmalı ve Steam profilinizin ekran görüntüsünü alarak ban itirazı oluşturup karşı tarafla paylaşmalısınız. Takiben ban cezanız kaldırılacaktır. :) 

 

Yukarıda bahsettiğim duruma ait kuralı aşağıda görebilirsiniz:

 

§1.5 Uygunsuz Dil Kullanımı, İletişim Kanallarının Amacı Dışında Kullanılması ve Taklit - Inappropriate use of language, communication and impersonation of any kind.

  • TruckersMP platformu üzerinde diğer kullanıcıları aşağılamak ve kullanıcılara karşı buna benzer davranışlarda bulunmak yasaktır. Kural, belirtilen durumlarla sınırlı olmamakla birlikte: ırkçılık, ayrımcılık, ötekileştirme, siyasi ve yasak içerikler paylaşımı veya bu ve buna benzer durumlar hakkında tartışmak/fikir belirtmek yasaktır.
  • Diğer kullanıcıların güvenliğini tehlikeye atabilecek websitesi ve içeriklerin paylaşımı yasaktır.
  • Diğer kullanıcılara karşı yapılan hafif sayılabilecek derecedeki "Idiot" veya "noob" gibi tanımlar, durum suistimale gitmedikçe cezalandırılmaz. Bu inisiyatifin istismar edilmesi durumunda cezalandırma işlemi uygulanır.
  • Diğer kullanıcıları, politik figürleri(Örneğin: Devlet başkanları, terör örgütü üyeleri/başkanları ve/veya Askeri liderler.) ile oyun yetkililerini taklit etmek yasaktır. Bu kural, belirtilen durumlarla sınırlı olmamakla birlikte: kişinin fotoğrafını avatar olarak kullanmak, onun sözlerini sarf etmek ya da onun gibi konuşmak, adını kullanmak, araç içi plakaya adını yazmak gibi davranışlara yönelik ceza işlemi uygulanır.
Tüm platform kurallarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:
 
izm07
Forum Moderator

 

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Guest CrackPrewier

Selamlar @ReguluSs 

Yukarıdaki Cevaplar Umarım Yardımcı Olmuştur Eğer NameTagınızı Banlıyken Değiştirmeyi Bilmiyorsanız Bu Rehberden Yararlanabilirsiniz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

yakın bir arkadasım resımden ve ısımden dolayı perma ban yemişti malesef  kaldırılması istendi kaldırdıktan sonra banı açıldı. sonucta siyasi bir içerik.

Link to comment
Share on other sites

Selam @ReguluSs;

oyuna siyaset konularını taşımak, nefret içerikli sözler söylemek, dini ve ahlakı sorgulamak, devlet büyüklerine küfür etmek ve resimlerini kullanmak TruckersMP tarafınca yasaklanmış bazı kurallardır. Lütfen banlanmamak için kuralların hepsini tek tek dikkatlice okuyunuz.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

 

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

 

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Merhabalar,

 

Yukarıda durum hakkında detaylı açıklamalar ve cevaplar verilmiş bulunmakta. Buna ek olarak oyuncuya durum hakkında bilginin aktarılmasını takiben konuyu kilitliyor ve Arşive taşıyorum. İyi forumlar! :)

 

izm07

Forum Moderator

//Locked & moved to Arşiv due to required answers were given.

Link to comment
Share on other sites

  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.