Jump to content
  • 0

ets 2 mp araç kodları ile ilgili sormak istedikleriniz

Guest

Question

ets 2 mp kodlarla ilgili sormak istediklerinizi varsa bu kadar sonra sorabilirsiniz elimden geldiğince bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim arkadaslar iyi günler

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Yeni Scania S'nin sesini Volvo FH16 Ya Aktarabilirmisin, benim profilimi sana versem? Çünkü ben Volvo FH16 Kullanıyorum ve sesi ördek miyavlaması gibi çok az çıkıyor kornası falan

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

şimdi öncelikler garajında 1 adet volvo fh 16 ollucak bır adette cevrımdısı satın alarak yeni scanıa al her hangı bır garaja gönder  dha sonra hızlı kayıt al  masaüstüne indir oyunu  belgerim ets 2  profilesin içine giriyosun bir kactane savin olablır  ona dikkat et savı dosyasının içine giriyosun quick save dıyosun game dosyasını sll dosyasına sürükleyip bırakıyorsun daha sonra game dosyasını açıyorsun . düzen buldan burası önemli İNTERİOR  yazıyorsun  ve sonrakini bul diyerek yeni scania nın sesi kodunu buluyorsun yani şu kod :/def/vehicle/truck/scania.r_2016/sound/interior_v8.sii  bu kodu kopyaladıktan sonra volvo nun bu koduyla değiştiriyorsun /def/vehicle/truck/volvo.fh16/sound/interior.sii  yapman gereken işlem bukadar dosyayı kaydet dıyorsun ve hızlı kayıdı oyundan tekrar yüklüyorsun artık tırın volvo sesi yeni scanıa :) umarım anlatabilmişimdir  eğer yapamasın ben teamwierdan baglanır yaparım sorun yok . kardesım

• 0
On 04.02.2018 at 8:14 PM, Carrera18 said:

@Yarasa

Skoda aracını, park lambalarıyla beraber direk sis farı yanmasını istiyorum. kısaları ve uzunları açmama gerek kalmadan sadece park lambalarıyla sis farı yansın. ^_^ nasıl yaparız bunu, özelden anlatırsan sevinirim =)

Scodaya müdahale edilmiyor. Müdahale edilince oyundan kick yersin. 

• 0

Merhaba;

oyunda değiştirebileceğiniz kodların hepsi burada mevcuttur.

https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-mp-kayit-dosyasi-kodlari.22832/

İyi oyunlar.

yardım eden arkadaşa şimdiden teşekkürler, dileyen olursa buradan da faydalanabilir.

• True Story 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.