• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/25/18

Community Moderator Recruitment - 23rd of May to 15th of July 2018   Find out more information, here:     Support Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:     Add-On Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:      
MrRejszpat

Długość zlecenia

Recommended Posts

Mam pytanie na temat zleceń w ATSie. Otóż gdy chce wziąć zlecenie to co by nie było, zlecenie jest do 403 km. Nie wiem o co z tym chodzi bo zwykle była cała masa zleceń po ~1500km. Ma ktoś jakiś sposób, aby temu zaradzić? Ponieważ jazda na takich krótkich zleceniach zniechęca mnie do gry :/ 

Czy:
1. masz rozwiniętą umiejętność Długodystansowiec na MAX..

2. na liście zleceń masz ustawioną Długość zlecenia na malejący (może być tak, że przez przypadek ustawiłeś Długość zlecenia rosnąco i na pierwszej stronie masz najkrótsze zlecenia, a dopiero na ostatniej najdłuższe)?

1. Wszystkie zdolności mam odblokowane.

2. Na liście zleceń mam ustawione od najwyższej do najniższej długości.

3. W ustawieniach "Rozgrywka" preferowaną długość zlecenia mam normalnie na środku - zgodnie z domyślnymi ustawieniami

15 hours ago, MrRejszpat said:

Ktoś, coś?

Czyli mam się nie spodziewać pomocy w najbliższym czasie :/ 

@terrordrome ty nie pomożesz? Tak?

Niestety, ale nie jestem w stanie określić co jest nie tak. Spróbuj jeszcze założyć nowy profil, może pomoże.

Trochę poszperałem po forum i znalazłem możliwe rozwiązanie które właściwie powinno paść na początku bez zastanowienia. Słynny i kultowy reset ekonomii.

Guest
This topic is now closed to further replies.