Jump to content

Hesap Güvenliğini Yapılandırma - Google Authenticator

Nizam l Onur Kıyak (22)

Recommended Posts

Merhaba, Ben Hesap Güvenliğini Yapılandırma'dan Google Authenticator Güvenliğini Ayarlayamıyorum. QR Kod Okutuyorm Uygulamaya Ama Kod Yazıp Onay Dediğimde Oanylatıramıyorum. Her 30 Saniyede Bir Deniyorum Yine Olmuyor. QR Kotsuz Manüel Olarak Yapıyorum Yine Olmuyor Yardım Edebilirmisiniz?

Artboard 1.png

Artboard 1.png

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Merhaba @Nizam Logistics Onur K.

Anladığım kadarıyla google authenticator kodlarınız çalışmıyor.Bu durum,Google authenticator uygulamanızın zaman ayarının doğru senkronize edilmemiş olmasından kaynaklanabilir.

Zamanın doğru olmasını sağlamak için:

• Google Authenticator uygulamasında ana menüye gidin.
  • Diğer 5C6FB52C8BBB2C12DC89B5F42F16B9B5E9CF6VTi1h7iJXpMRo8HSCI4FH08GitnWoYD2JIrRLJpAyarlar'a dokunun.
  • Kodlar için zaman düzeltme'ye dokunun.
  • Şimdi senkronize et'e dokunun.

Bir sonraki ekranda,uygulama,senkronize edilen zamanı onaylayacaktır.Bundan sonra oturum açma sırasında doğrulama kodlarınızı kullanabilmelisiniz.Senkronizasyon yalnızca Google Authenticator uygulamasının dahili saatini etkiler,cihazınızın tarih ve saat ayarlarını değiştirmez.Çözüm,Android işletim sistemine sahip cihazlar içindir.

Kaynak

• 2 weeks later...
  • Guest locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.