Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Euro truck simulator 2


Recommended Posts

Upewnij się czy na singlu masz podobny problem. Jeśli tak to najlepiej reinstal gry + skasuj foldery gry po odinstalowaniu.

 

Także czy nie robiłeś czegoś z grą przed tym jak ci zniknęły duble ?

 

1. Sprawdź czy na innym profilu w etsie masz też ten problem.

 

2. Sprawdź przy zleceniach na zębatce czy nie masz możliwości ustawienia podwójnych naczep czasem się to ukrywa.  

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, leniktom said:

Upewnij się czy na singlu masz podobny problem. Jeśli tak to najlepiej reinstal gry + skasuj foldery gry po odinstalowaniu.

 

Także czy nie robiłeś czegoś z grą przed tym jak ci zniknęły duble ?

 

1. Sprawdź czy na innym profilu w etsie masz też ten problem.

 

2. Sprawdź przy zleceniach na zębatce czy nie masz możliwości ustawienia podwójnych naczep czasem się to ukrywa.  

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Ten problem występuje tylko na 1 profilu na którym mam aktualnie 51 poziom a jak utworze nowy profil wszystko gra

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, krystian2000 said:

Ten problem występuje tylko na 1 profilu na którym mam aktualnie 51 poziom a jak utworze nowy profil wszystko gra

 

 

Czyli krótko mówiąc masz coś nie tak z profilem. Nie mam pojęcia czy jest opcja aby to jakoś naprawić. Możesz poszukać informacji na temat edytacji profili ale wątpię abyś coś takiego znalazł.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.