Jump to content
  • 0

SDK


[ConSecGroup] Onino(CZ)

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
41 minutes ago, NetyTV said:

Ahoj @[ConSecGroup]Onino(CZ),

Momentálně jsem mimo domov takže bych podrobněji zkusil pomoct později, ale vidím že používáš TrucksBooks, že? Někdo řešil podobný problém a bylo to něco kolem nastavení grafiky: 

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=713836

 

(Má v logu stejný error jako ty a používá TrucksBooks)

Ahoj,
truckbook zkouším ho používat ale nejedemi. Nezapísuje se mi tam nic.
Řeším to, že po upozornění v pří startu, tak se mě začal vytvářet lag autosave. Dříve to nedělalo.
Tento problem řeším a chci lag autosave odstranit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Čau Onino,

 

dělá Ti to nějaký plugin, který jsi si nainstaloval, pravděpodobně ten TrucksBook, jelikož Ti to napsalo chybu ihned po jeho načtení.

První snímek, co jsi poslal, je pouze upozornění na využívání funkcí SDK (které jsou potřeba k funkčnosti pluginů třetích stran), má pouze informativní charakter, nejedná se o chybu. Pokud budeš používat jakýkoli doinstalovaný plugin, bude Ti toto okno vyskakovat.

 

Pokud používáš TruckBooks. Doporučuji jeho přeinstalaci, popřípadě odinstalování jestli jej nepoužíváš. Tento program má přímo ve své složce "X:\Program Files (x86)\TrucksBook Client" soubor "TBcleaner.exe". Ten spusť a TruckBook by se Ti měl kompletně odinstalovat.

Popřípadě vymaž složku "plugins" v "X:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2/bin/win_x64"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, diZZy [CZ] said:

Čau Onino,

 

dělá Ti to nějaký plugin, který jsi si nainstaloval, pravděpodobně ten TrucksBook, jelikož Ti to napsalo chybu ihned po jeho načtení.

První snímek, co jsi poslal, je pouze upozornění na využívání funkcí SDK (které jsou potřeba k funkčnosti pluginů třetích stran), má pouze informativní charakter, nejedná se o chybu. Pokud budeš používat jakýkoli doinstalovaný plugin, bude Ti toto okno vyskakovat.

 

Pokud používáš TruckBooks. Doporučuji jeho přeinstalaci, popřípadě odinstalování jestli jej nepoužíváš. Tento program má přímo ve své složce "X:\Program Files (x86)\TrucksBook Client" soubor "TBcleaner.exe". Ten spusť a TruckBook by se Ti měl kompletně odinstalovat.

Popřípadě vymaž složku "plugins" v "X:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2/bin/win_x64"

Ahoj,

Já vím, že žluté je upozornění a červená je něco vážnějšího.
Kdyby to bylo žlutý text, tak bych to neřešil. Je totiž dovolená chyba ale červena není.

Edited by [ConSecGroup]Onino(CZ)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahojte,

odnistaloval jsem všechny programy, co by mohl vadit a stále nic.

Našel jsem celý log game.

Link:

https://uloz.to/!uKcblQJqHO6Y/game-log-txt

Tady je link, jak by to mělo fungovat normalně bez lag autosave.
https://uloz.to/!6ZGczBIU7uiC/game-log-txt

Edited by [ConSecGroup]Onino(CZ)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.