Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem Z ETS2 MP


Glajcu

Recommended Posts

witam, mam pewien problem z zalogowaniem do gry. podczas próby wyskakuje mi taki błąd jak na zdjęciu. znalazłem info w rozwiązanych ale jak się z tym uporać, ale nie pomogło. przeinstalowałem grę i steama i nic nie pomogło.

może ktoś podpowie co jeszcze mogę zrobić ?

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

Hi/siemka

1) Press the Windows Key + R (Win+R) on your keyboard
2) Enter "%programdata%" and press Enter (without the quotes)
3) Find the folder "TruckersMP" and delete that folder.
4) Navigate to C:\Program Files\ and delete the folder named "TruckersMP Launcher"
5) Go to our website and re-download and install the Launcher with admin privileges https://truckersmp.com/download/
6) Open The Launcher with admin privileges and click "Install Available Updates" 

 

--> iFlufy <--

Link to comment
Share on other sites

Możesz też spróbować:

1) Win+R

2) cmd

3) w konsoli wpisz: ipconfig /flushdns

I drugi sposób:

Jeśli masz Win 10:

przy zegarku masz komputer z kabelkiem (jeśli masz internet przez kabel) lub Antenkę z kreskami (przez Wifi), prawym na ikonkę i wybierz: Otwórz ustawienia sieci i Internetu. Zobacz jaki masz typ sieci: Publiczny czy Prywatny.

Jeśli Prywatny to ok, jeśli publiczny: kliknij zmień właściwości sieci i wybierz w okienku sieć prywatną. Możesz zrobić Restart komputer + rutera.

Jeśli masz Win 7:

To samo co wyżej tyle, że wybierz otwórz centrum sieci i udostępniania i też sprawdź tryb sieci. Prywatna/domowa ok, Publiczna to: kliknij na Sieć publiczna i wybierz Prywatna/Domowa. Grupy nie musisz dawać. Potem restart komputera + rutera.

Ostatni sposób:

Działa na Win7 i Win10 tak samo

Przejdź do Panelu Sterowania-> Centrum Sieci i udostępniania -> Połęczenie: Ethernet/Wifi -> pojawi się okienko->tam wybierz Właściwości->Wyszukaj IPv6 i odznacz ptaszka. Zastosuj. Zrób Restart Komputera + rutera.

Któraś z tych opcji powinno Ci pomóc.

Daj znać jak coś. Będziemy dalej myśleć.

 

76561198021984023.png

Link to comment
Share on other sites

To teraz jakbyś mógł wkleić swój log.txt

Wejdź do Moje Dokumenty/ETS2MP/logs/client_02_02_2018.log i przekopiuj całą zawartość do: https://pastebin.com/ . Na dole masz do wypełnienia tylko paste name/title (możesz wpisać cokolwiek) i kliknij Create New Paste. I przekopiuj link z wyszukiwarki i wklej tutaj. Zobaczymy co tam się dzieje.

76561198021984023.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Glajcu said:

teraz wyskakuje mi taki błąd

5a7978c16e3f9_Zrzutekranu(4).png.80c0f2fd2d32140a614a8a7069431bc1.png

Zrzut ekranu (4).png

Oznacza to, że aktualnie problem jest w samym ETS2 a nie w modyfikacji MP

Spróbuj sprawdzić spójność plików gry, w tym celu wchodzisz na Steam>Biblioteka>ETS2>Właściwości>Pliki lokalne>Sprawdź spójność plików gry.

Po chwili, powinno pobrać ci elementy, które nie zostały wykryte przez grę, i powinna dać się uruchomić.

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.