Jump to content

Problem z konsolą


Recommended Posts

Mam pewien problem, który może nie do końca jest związany w MP.
Dokładniej chodzi o to, gdy chcę włączyć konsolę, to oczywiście wchodzę w plik config.cfg, zmieniam to co do zmienienia (uset g_developer oraz uset g_console),  zapisuję, wychodzę, i wchodzę w grę, (Single) gdy próbuje wcisnąć tyldę, nie dzieje się absolutnie nic, wtedy ponownie wchodzę w config, i nie jest tam nic zmienione.
Robiłem nawet tak, że gdy wychodzę i zapisuję, od razu wracam do tego pliku, lecz wszystko jest w porządku. Dopiero po wejściu w grę, tak jakby się "resetuje".

Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Pamiętaj żeby config.cfg, którego edytujesz był w adresie Documents\Euro Truck Simulator 2 ponieważ w  lokalizacji Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles\xxxxxxxxx także znajduje się ten plik, lecz jego się nie edytuje.Jeśli edytujesz  poprawny plik i problem nadal występuje, spróbuj usunąć plik config.cfg, przy uruchomieniu gry utworzy się nowy i wtedy spróbuj ponownie edytować interesujące cię linijki tekstu.

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.