Jump to content

Haksız yere ban

KrewellaTR

Recommended Posts

Merhaba öncelikle bankadan kredi çektim araç aldım garajımı yükseltip araba modifiye etmeye çalışırken araba aşağı düşmeye başladı sür e bastım 15 saniye kırmızı yazı geldi ve araba yerin altında idi sonra banlandım bug olduğu içinmi banlandım hile mi sandılar anlamadım ss im var ban attılar lütfen yardım edin.  Ss: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1288162652

Merhabalar @KrewellaTR 

Forum, ban cezalarının tartışılma yeri değildir, lütfen bu hususta hassasiyet gösterin. Yaşadığınız problemle ilgili olarak ban appeal(ceza itirazı) ya da Feedback(Geri Bildirim) kanallarını kullanabilirsiniz. Lütfen yöneticilere Forum PM, Discord ya da Steam gibi platformlardan özel olarak ulaşmaya çalışıp durum hakkında "özel istek" belirtmeyin. Gerekli kanalları kullandıktan sonra sabırlı olup beklemelisiniz. :)

ğer ban appeal sekmesini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz:

Feedback sistemini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz:

Aşağıda, ban uygulamalarına ait kuralı görebilirsiniz:

§2.16 Ban Uygulaması Nasıl Yapılır - How bans are issued

İlk üç ban, oyun yöneticisi inisiyatifindedir. Dördüncü ban 1 ay, beşinci ban ise 3 aydır. Altıncı ban, süresiz olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur. Oyuncuya ban uygulanırken, son ban uygulamasından 12 ay önceki banlar dikkate alınmaz. Bunu bekleme süresi olarak açıklayabiliriz. Eğer belirli bir süreç boyunca iki ban geçmişiniz mevcut ise, yöneticiler sonraki ban uygulamasında bu süreci geçmiş yıldaki ban geçmişiniz ne olursa olsun uzatabilir. Örneğin, halihazırda iki adet 1 aylık ban kaydınız mevcut ise, sıradaki ban uygulamanız 3 ay olarak uygulanabilir. Eğer iki 3 aylık ban kaydınız varsa, sıradaki ban uygulamanız sınırsız olarak uygulanabilir. Unutmayın, dördüncü, beşinci ve altıncı ban kayıtlarınız silinmez. Kesin olarak uygulandığı süre boyunca(bir ay, üç ay ve sınırsız) devam eder.

Türkçe oyun kurallarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

//Locked & moved to Arşiv due to required answers were given.

izm07

Forum Moderator

• i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.