Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

oynarken oyuncular donuyor ve bazen arkadaşlarımı göremiyorum

AsCaLoNTR

Question

merhaba arkadaşlar sıklıkla oyuna girince 1 dakika bir ilerliyorum Sonra bütün, oyuncular donuyor tapda kalıyo haeraket etmiyolar kilometreler Sürekli artıya bazen girincede arkadaşlarım BENS görebiliyor ama ben onlari göremiyorum yalvarırrım yardım edin 40 tl me yazık nası bi sorun bu ne yaptıysam düzelmedi

24 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @AsCaLoNTR 

Oyunda kasma ve donma gibi şeyler internetiniz veya bilgisayarınızın performansından olabilir. Bilgisayarınızın özelliklerinden dolayı kasma yapma olabilir. Bu yüzden grafik ayarlarınızı düşürmeyi deneyiniz.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

@AsCaLoNTR Merhaba Foruma Hoşgeldiniz 

Görüntü ayarlarınızı düşürün ve modeminizi arayüzden sıfırlayın ve tekrar kurun sorununuz çözülecektir :)

İyi Forumlar 

BombZ

• 0

Sevgili @AsCaLoNTR

Ekran Kartı Sürücüsünün Güncellemesi Var İse Onu Yapınız Ve CTRL+ALT+DEL Tuşlarına Basarak Arka Plandaki İstenmeyen Uygulamaları Kapatınız

Cevabını Bekliyor Olacağım

• 0
11 minutes ago, AsCaLoNTR said:

evet d smart

çağrı merkezini ara, hattını resetlesinler sözleşmen yok ise firmayı değiştir, çözümü yok tamamen dsmart kaynaklı bir durum.

• 0

Merhaba @AsCaLoNTR,

Şu çözümleri deneyebilirsiniz.: 

• İnternet ayarlarınızı "Onar" seçeneği ile yapılandırın.
  • Oyun dosya klasörleri içerisinde "Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/..." "Mod" klasöründe ki dosyaları silip tekrar deneyin.
  • İşlemci performansınızı "Görev Yöneticisi" ile kontrol edin, "CTRL + ALT + Del" fonksiyonları ile deneyebilir ve kontrol edebilirsiniz.
  • İnternet hızınızı internet sağlayıcısından kontrol ettirin, düşük hızlar yüksek pinglere sebep olur ve çoklu oyunlarda hatalar alırsınız.
Tüm bunlara rağmen oyun da aynı hatayı almaya devam ediyorsanız, oyunu açın ve TAB tuşunu kullanarak "Ayarlar" kısımından "Mod" bölümünü açın ve "Winter Mod" kısmını kapatıp ayları kaydedin ve oyunu tekrar başlatın.

• 0

Bütün bu olaylardan ziyade belirli bir süre bunlar yaşanması, yaşadığınız yerde bir çalışma varsa ondan da olabilmektedir. uzun süredir başladığınızdan beri gibi, bu sorunu yaşıyorsanız D-smartla igili söylenenler doğrudur. ancak yeni olmuşsa yaşadığınız bölgede kazı çalışmaları vs. bunu etkilemekte. geçengün Türktelekom ile aynısını yaşadım. internet öncesinde tertemizdi. 3-5 gün bu sorunu çektim çalışmalardan dolayı.

• 0

Hocam merhaba. 

Bu sorun internetten kaynaklanıyor. Bulunduğunuz bölgede altyapı çalışmaları var ise geçici bir nedenden dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden destek alarak bağlantınızın sağlığını kontrol ettirin.

Eğer bir problem çıkmazsa bağlantınızda, aşağıda yazdıklarımı uygulamanızı tavsiye ederim.

Sorununuzun "lag spike" denilen olaydan kaynaklandığını düşünüyorum. Kısaca ping değerinin normal değerlerde seyrederken ani olarak yükselmesi, ve bu durumun sürekli tekrarlanması.

Bu sorunla yaklaşık 2 yıl boğuştum. Hiçbir şekilde çözüme ulaşamadım.Bu noktada yapmanız gereken şey kablolu bağlantıya geçmek.

Modeminiz destekliyor ise bir ethernet kablosu alıp modeminizle bağlantıyı kablolu şekilde kurmanız.

• 0

İNTERNET-MODEM AYARLARINI KONTROL ET!

Eğer internetinin iyi olduğunu düşünüyorsa. lütfen bilgisayarını güncelle ve gereksiz çöp dosyalarını temizle! Bunu Cclenar PROGRAMI İLE YAPABİLİRSİN!

GEREKSİZ PROGRAMLARI SİLME! SADECE UYGULAMAYI DURDUR DİYEREK DURDURABİLRSİN [denetim masası]

FPS Ayarların düşük ise lütfen Görev yöneticisinden Arka planda çalışan uygulamaları temizle ve cmd den Tree yazarak kontrol et!

İNŞALLAH İŞİNİZE YARAMIŞTIR. TEŞEKKÜRLER HomePage670 |Hp670|

• 0

Sevgili @AsCaLoNTR;

Sorunun büyük ihtimalle internetinden kaynaklı, oyundaki MS yani Ping değerin çok yüksek ise bu tür gecikmeler yaşayabilirsin lütfen internet sağlayıcından da destek al. İyi oyunlar :)

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.